Korsan içerik kullanıyor musunuz?

Korsana destek vermiyen forumu bak. Problem olunca korsana destek yok kullanmaya gelince herkeste neredeyse var moderatörlerde dahil. Şahsen oyunlar için karşıyım ama programlar için değilim ama şu an temizim.

Biz kullanmayın demiyoruz. Yine kullanın ama hobi olarak. Şaka bir yana kullanmayın demiyorum ben, sadece sorun olursa buraya gelmeyin.

Korsana destek vermiyen forumu bak. Problem olunca korsana destek yok kullanmaya gelince herkeste neredeyse var moderatörlerde dahil. Şahsen oyunlar için karşıyım ama programlar için değilim ama şu an temizim.
Hocam kurallar gereği yapılıyor zaten. İnsanlar istediğini yapabilir. Farz edelim sigara kullanıyorsunuz, arkadaşınıza önerir misiniz? Hayır önermezsiniz. Böyle düşünün.

Modlar insan değil mi ki? Kişi kendinden sorumludur. Yasa dışı olduğu için belli başlı durumlar dışında forumda yasak. Kişilerin kendisine değil.

Korsana destek vermeyen foruma bak. Problem olunca korsana destek yok kullanmaya gelince herkeste neredeyse var moderatörler de dahil.
Etik dışı olduğundan ötürü korsan içerik kullanımını meşrulaştırmak yasak. Muhtemelen forumda genel olarak takınılan bu hassasiyete tam olarak hakim değilsin ki böyle konuşuyorsun.

Eski moderatörlerin bu bağlamda üyelere yazdıkları mesajları, geri dönüşleri incelersen fikir sahibi olabilirsin.

Korsana destek vermiyoruz yazanların çoğu bilmediği için ve yazmış olmak için yazıyor. Hiç şaşmaz hiçbirinin konu hakkında bilgisi yok. İlk mesajda biri korsana destek vermiyoruz yazıyorsa uzatmanın mantığı yok ama hepsi papağan gibi alt alta kOrSanA DeStEk vErMiyOruZ yazıp duruyor ve kalite düşürüyorlar. Daha bu sabah bi arkadaşın sorununu konu kapanmadan son anda çözdüm.

Modlar insan değil mi ki? Kişi kendinden sorumludur. Yasa dışı olduğu için belli başlı durumlar dışında forumda yasak. Kişilerin kendisine değil.

Hocam bilmeden korsan program hakkında konu açanlar neredeyse linçleniyorlar. Parasını verin alın vs. benim söylemeye çalıştığım ne bileyim desteklenen forumlara yönlendirseler gibi şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı