Korsan İşletim Sisteminin Performansı İle Orijinalin Farkı Var Mı ?

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Korsan işletim sisteminin performansı ile Orjinalin farkı var mı ?

Açıkça söylemek gerekirse ben şu ana kadar bir fark göremedim, güncelleştirmeler sürekli açık sistemimi kullanmaya devam ediyorum.

Korsan kullanmak sana kalmış.

Ya ben orjinal bir ürünü sadece güncel oyunları online oynayabilmek için alıyorum. Param olsa her şeyi orjinal alacağım ama durumumuz belli yani. Liseliyiz :D
Sistemi yükseltmeye çalışırken aynı anda orjinal program-oyun-işletim sistemi almak benim boyumu aşar.
Aylık 10 bin lira maaş alırsam orjinal alacağımdan emin olabilirsiniz :D
Şuan aylık 100 lira aldığım için aşıyor beni :D

Korsan işletim sistemlerinde özel olarak hazırlanmış setler (Lite / Black / ***) bulunabiliyor. Onlar da nadiren performans farkları olabilir. Aynen android telefonlar için farklı OS serileri gibi.

Korsan işletim sistemlerinde özel olarak hazırlanmış setler (Lite / Black / ***) bulunabiliyor. Onlar da nadiren performans farkları olabilir. Aynen android telefonlar için farklı OS serileri gibi.

Güncelleme konusunda çok sıkıntı çıkarıyor bu sürümler. Microsoft bu sürümleri kaldırtmaya ve hazırlayanları da uyarmaya çalışıyor zira sorun olunca kullanan kişiler işletim sistemini yapana değil, ne hikmetse Microsoft'a suç atıyorlar...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı