Korsan kullanmaktan çekiniyorum

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Platformda satılmayan oyunları korsan indirmek istiyorum örneğin GTA 3, GTA Vice City, San Andreas ve matrixin oyunları. Korsan indirsem bilgisayarda virüs girdi, beni izliyorlar gibi hallere giriyorum. Her dakika bilgisayara format atasım geliyor, PC'den bir şey satın alırken 5-6 defa düşünüyorum. Webcama bant falan çekiyorum, bu psikolojiden nasıl kurtulurum? 1 tane korsan oyun yok şu an PC'de. Geçen 150TL'lik oyuna param yetmedi korsan indirdim interneti kesip komple bitirdim sonra format attım.

Bu arada korsana destek istemiyorum, psikolojik olarak soruyorum.

Hocam bence sizin sorununuzun çözümü psikiyatri bölümünde.

Dosya Ekleri

• hqdefault (1).jpg
    hqdefault (1).jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 75
Platformda satılmayan oyunları korsan indirmek istiyorum örneğin GTA 3, GTA Vice City, San Andreas ve matrixin oyunları. Korsan indirsem bilgisayarda virüs girdi, beni izliyorlar gibi hallere giriyorum. Her dakika bilgisayara format atasım geliyor, PC'den bir şey satın alırken 5-6 defa düşünüyorum. Webcama bant falan çekiyorum, bu psikolojiden nasıl kurtulurum? 1 tane korsan oyun yok şu an PC'de. Geçen 150TL'lik oyuna param yetmedi korsan indirdim interneti kesip komple bitirdim sonra format attım.

İnternet cafelerdedeki deepfrreze tarzı bir program lazım sana.

Hocam geçmiş olsun kimse mükemmel değildir , herkesin beğenmediği huyları vardır. Bunun için bu davranışınızı göz önüne alan kitaplar okuyabilir ya da bir bilene danışabilirsiniz. Yaş çok ilerlemeden bunların üstesine giderek daha rahat bir hayat sürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı