[Korsan] Linux'ta Minecraft %3'te takılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Linux

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft'ta bir sunucunun özel Launcher'ini kullanırken %3'te takılıyor. Programın Linux desteği var. Ve ayrıca programın Linux versiyonunda herhangi bir uzantı yok. Jar uzantılı vb. olmasını bekliyordum bu da biraz tuhaf geldi. Java 8 yüklü sistemde. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2021-04-12_15-05-49.png
    Ekran görüntüsü_2021-04-12_15-05-49.png
    491,2 KB · Görüntüleme: 75
Korsan değil serverin kendi Launcher'i.

Yine de korsan sayılır. Kendi sunucusuna girsin diye 200TL'lik minecraftı bedava veriyorlar?

Orijinal Minecraft'ım var fakat bu sunucuya orijinal hesapla girilemiyor.

Orijinal varsa Hypixel deneyin diyeceğim ancak Lag'dan oynayamayadabilirsiniz. Ayrıca yine de arkadaşın dediği doğru Korsan yöntem kullanıyorsunuz.

Girmek istediğim sunucuya onunla giriş yapılmıyor maalesef :( , Giriş yapılabilseydi orijinal hesabım var...

Üzgünüm ancak bu Minecraft'ın resmi Launcher'ı değil SonOyuncu'ya sormanız lazım. O yüzden bilemiyorum.

Son oyuncuya sadece bu Launcher'la giriliyor.

Arkadaşlar Minecraft'ta bir sunucunun özel Launcher'ini kullanırken %3'te takılıyor. Programın Linux desteği var. Ve ayrıca programın Linux versiyonunda herhangi bir uzantı yok. Jar uzantılı vb. olmasını bekliyordum bu da biraz tuhaf geldi. Java 8 yüklü sistemde. Ne yapabilirim?
Sonoyuncu' dan linux uyumlu launcher indir.
Korsana destek yok.
Korsan değil serverin kendi launcheri.

Hocam Sonoyuncu cidden sorunlu. Ben de giremiyordum Linux'ta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı