Çözüldü Korsan Outlast kurarken çalan müziğin adı neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar, ben çok çok eskiden crackli Outlast kurmuştum. Bir repack dosyası ile kurulum yapılıyordu. Hatta setup dosyasını açınca sağ üstte "R" harfi vardı. Ve Torrent'ten indirmiştim Outlast'i. Ben bu oyunu kurarken setup dosyasında, yani repack dosyasın da arkadan çok beğendiğim bir müzik çalıyordu. 8 bit gibiydi bu müzik. Böyle nostalji havasında dın dın dın dın dının ile başlayan sözsüz bir müzikti. Repack dosyasının adını tam hatırlamıyorum ama hani FitGirl falan filan bunlar gibi repack dosyaları var ya. O FitGirl'de sağ üstte gülen bir kadın resmi vardı. Bu setup dosyasında ise dediğim gibi o kısımda "R" harfi vardı. Bu müziği gerçekten bulmayı çok istiyorum. Adını bilmiyordum. Bu oyunu yıllar önce ilk kurarken bu müzik çalmıştı. Müziğe bayılmıştım. Gerçekten müziği bulan kişiye içtenlikle teşekkür edeceğim çok önemli bir yeri var çünkü o müziğin bende.

Seçemiyorum. Moderatörler yaparsa yapar. Çözüldü seçeneği yok.
Yanda artı ve eksinin yanında tik işareti olması lazım ona basacaksınız yoksa raporlasanızda işaretliyorlar zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı