Korsan oynadığımız oyunu sonradan alsak sıkıntı çıkar mı?

Korsan oynayanlara vatan haini muamelesi yapanlar ne zaman geliyor?

Hiçbir şey olmaz. Bende bazı oyunları korsan oynuyorum, bir sorun olmuyor. Sadece nereden indireceğini bil, yeterli. Hem İslam açısından, hem de etiklik açısından bir sorun olmaz.

İnternette ufak bir araştırma yaparsan bu işin erbabı insanları görürsün. Oralardan indir, sitenin sonlarına dikkat et ama ;)
amelie.jpg

Hiçbir şey olmaz. Bende bazı oyunları korsan oynuyorum, bir sorun olmuyor. Sadece nereden indireceğini bil, yeterli. Hem İslam açısından, hem de etiklik açısından bir sorun olmaz.

İnternette ufak bir araştırma yaparsan bu işin erbabı insanları görürsün. Oralardan indir, sitenin sonlarına dikkat et ama ;)
Eki Görüntüle 904940
K-kaşıktaki yansıma Kâbe? :D
Beni yarıyolda bırakmayan tek kız.

Eki Görüntüle 904940
Fotoğrafa 10 saniye bakınca bir şarkı başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsan indir geç, ne diye bu kadar kasıyorsun? Paran olunca satın alırsın, güvenilir yerlerden indirdiğin sürece bir sıkıntı olmaz.

Kesin ceza alacağım 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı