Korsan oyun alışkanlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de şiddeti savunmuyorum ama kafam atınca birilerini dövdüğüm oluyor arada. :D Çok ironik değil mi? Benim kusurum bu mesela ama savunmadığım şeyi yapıyorsam bu normal mi?

İsterseniz bugün attığım mesaja bakın. 2 tane oyun aldım dedim. Bundan sonra korsan alacağım demedim. Bundan önce korsan oynuyordum ve diyorum ki eğer korsanı savunsaydım böyle bir konu açmazdım.

Evet arkadaşlar durumum çok şükür iyi, buna rağmen bir oyun alacakken orijinale para vermeye elim gitmiyor. Bugün Forest indirimdeydi diye alacağım ama onun dışında (Epic oyunlarını saymazsak) her oyun korsan.
İsterseniz bugün attığım mesaja bakın. 2 tane oyun aldım dedim.
Allah razı olsun, yüzlerce oyundan 2 tanesini almışsın. :D Yatıp kalkıp sana dua etmeleri lazım yüzlerce kişinin, sen de olmasan bu firmalar batar gider...

Ben nefes alıyorum ama başkasının havasını soluduğum için korsana giriyor mu acaba?
Yoksa hava hırsızı mıyım? Vah vah hırsız ilan edildik hemen ölmem gerek.
Şu korsan duyarcılarına o kadar uyuz oluyorum ki tartıştığına değecek tipler değiller bile.

Hocam siz cebimdeki tüm parayı orijinal oyuna vereyim mi istiyorsunuz? Dün 2 tane oyun istedim ve 2 tane aldım. Sırf sizin gibileri tatmin etmek için oynamayacağım oyunları da mı alayım? Boş yorum yapmayın.
Allah razı olsun, yüzlerce oyundan 2 tanesini almışsın. :D Yatıp kalkıp sana dua etmeleri lazım yüzlerce kişinin, sen de olmasan bu firmalar batar gider...

Eski konulardan tanıdık bir korsancı daha geldi. :D Kendisi hayatı boyunca bir firma kuracak, bir ürün üretecek sonra da o ürün satılmazsa batacak değil ya. Empati de vicdan da sıfır tabii.

Sırf sizin gibileri tatmin etmek için oynamayacağım oyunları da mı alayım?
Dediğim şeyden çıkardığın sonuç buysa bir şey demiyorum, alkışlıyorum. Bu kadar farklı bir düşünce yapısı beni aşar. 🤣

Hocam siz cebimdeki tüm parayı orijinal oyuna vereyim mi istiyorsunuz? Dün 2 tane oyun istedim ve 2 tane aldım. Sırf sizin gibileri tatmin etmek için oynamayacağım oyunları da mı alayım? Boş yorum yapmayın.
Böyleleriyle muhattap olmamanı öneririm sen sinirlenirken o kendi kendini tatmin etmeye çalışır sadece. Evet deyip geç niye moralini bozuyorsun böylelerini takarak.

Evet deyip geç niye moralini bozuyorsun böylelerini takarak.
Bir şeye moralini bozmak için o şeyin anlamıyla kendini yan yana getiremeyecek empatiyi kurman gerekiyor. Her insan benzer ahlaki ve vicdani yapıyı paylaşmıyor işte. :D

Bir gün sen de bir oyun yap, korsan indirip masrafını çıkarttırmayalım da bat. Çok süper bir eğlence türü, ancak o zaman anlarsın yaptığın şeyin ne demek olduğunu.

Böyle konular hep açıldı, kimse orta yolu bulamadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı