Korsan oyun alışkanlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakın gelin sizle bir orta yola varalım. Diyorum ki ben korsanı önermiyorum. Evet bundan önce korsan kullanıyordum fakat bundan sonra kullanmayacağım diyorum.
Bunu neden en başından kişisel algıladın ki? Genel olarak "maddi gücü yeterli olup" korsana yönelenlerle ilgili söylediğim şey. Bundan sonra kullanmayacaksan ya da maddi gücünün yettiğince bunu yapmaktan uzak duracaksan da bu sana artı bir vicdani değer katar.

En azından korsan oyun oynamakla aynı ortamda nefes alarak başkasının havasını da içine çekmeyi aynı görmemiş olursun deminki arkadaş gibi.

Evet arkadaşlar durumum çok şükür iyi, buna rağmen bir oyun alacakken orijinale para vermeye elim gitmiyor. Bugün Forest indirimdeydi diye alacağım ama onun dışında (Epic oyunlarını saymazsak) her oyun korsan. Ben de isterim ki oyun sahibi para kazansın ama ne bileyim dediğim gibi. Ne de olsa bedava hali var deyip almıyorum orijinalini. Çok saçma bir alışkanlık ve bunu sizinle paylaşmak istedim.
Senin paran var almıyorsun, benim param yok alamıyorum. 😶

Hocam ben satın aldığım oyunları Steam kütüphanemde görmekten çok zevk alıyorum. Belki siz de birkaç oyun satın alırsanız orijinal oyunlardan devam edersiniz.

Senin paran var almıyorsun, benim param yok alamıyorum. 😶
Benim de param yok hocam. Ayda bir oluyor.
Bunu neden en başından kişisel algıladın ki? Genel olarak "maddi gücü yeterli olup" korsana yönelenlerle ilgili söylediğim şey. Bundan sonra kullanmayacaksan ya da maddi gücünün yettiğince bunu yapmaktan uzak duracaksan da bu sana artı bir vicdani değer katar.
Anlaştık sonunda.

En ufak bir amacım yok öyle. Bu korsan oyun konusu bir hırsızlık konusudur ve bu konularda hep bunlar konuşuldu. Yönetim korsana destek vermiyor, korsan önerimi ya da övmesi de bir ceza sebebi.

Herkes işine gelmeyen her mesajı "kışkırtma" olarak adlandıracaksa işimiz var...
Korsan hırsızlık değildir.

@Semihfuat32 Kanunlar öyle demiyor. Bunun sencesi bencesi yok, bunların sınırları kanunlarla konulur. Sadece gelişmiş ülkelerde buna gerçek bir yaptırım uygulanır yakalandığında, bizde ise yazılı büyük bir cezası yok ama korsan içerik kanunlarda lisans hırsızlığı içinde yer alır.

Ohooo arkadaşlar yeter lütfen. Konu kapansın bakın bu gidişle çok ban yenilecek :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı