Korsan Oyun Dosyalarını Orijinale Çevirebilir Miyiz ?

EmperorsChampion

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ben korsan Dying Light oynuyordum. Bugün Ultimate Edition paketini satın aldım. Bütün DLC'ler ve oyunu içeriyor. Steam oyunu görmüyor. Şuan telefon internetinden bağlanıyorum. İndirme gibi bir şansım yok. Korsan oyun dosyalarını orjinale çevirebilme şansım var mı ?
2.png

@Recep Baltaş @SypeR Yardımcı olursanız sevinirim.

Gta 5'i tekrar indirmemek için korsan oyun dosyalarını kullanmıştım fakat bu indirme yapmadığım anlamına gelmiyor. Korsan oyunun üzerine kesinlikle güncelleme gelmiştir, indirme yapmadan oynama şansınız yok.

Korsan oyunun kurulum dosyalarına sahipsen Steam Kütüphanesinin olduğu yere yeniden kurulum yaptırt. Ardından oyunu crack yapmadan açmaya çalış. Oyun otomatik olarak Steam'e bağlanacak. Daha sonrasını ise Steam halledecek zaten.

Ne yazık ki ISO dosyasını çok önceden silmiştim. Tek çare beklemek. :)

Oyun dosyalarını Steam Oyun Kütüphanenin bulunduğu yere atıp oyunu kur de. Sonra oyun dosyaları kontrol ediliyor gibisinden birşey söyleyip indirmeye başlar. Steam'den oyunlarımı yedeklerken böyle yapmıştım büyük ihtimal korsan sürümle de olur. Ama zaten DLC'ler falan illa ki güncelleme gelmiştir. İnternetin kotalı falan değilse sıfırdan indir kafan rahat etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı