Korsan oyun hakkında düşünceleriniz değişti mi?

Umrumda değil benim gitti yabancılar vpn ile steamda dolar 1 tl iken oyun alıp dolar kurunu 10 a çıkarttılar steamde. Bende artık oyun falan almıyorum. Öyleyse böyle korsan kullanmaya devam.

İndirimleri takip edebilirsiniz. Bir oyunu ilk çıktığı zaman almak zorunda değilsiniz. Markette satılan ürünleri görüp "çok pahalıymış, en iyisi çalayım" mı diyorsunuz? Bana göre ikisi de aynı şey. Hiç paranız yoksa F2P oyunlar da var. Eğlence bir ihtiyaç olabilir ama belli bahanelerin arkasına sığınıp korsan oynamak ve bununla övünmek etik değil.

İndirimleri takip edebilirsiniz. Bir oyunu ilk çıktığı zaman almak zorunda değilsiniz. Markette satılan ürünleri görüp "çok pahalıymış, en iyisi çalayım" mı diyorsunuz? Bana göre ikisi de aynı şey. Hiç paranız yoksa F2p oyunlar da var. Eğlence bir ihtiyaç olabilir ama belli bahanelerin arkasına sığınıp korsan oynamak ve bununla övünmek etik değil.

Ürünü bugün almazsanız yarın daha pahalı olacak özellikle böylesine berbat bir ekonomide bence haktır ileride paranız olunca alırsınız.

İndirimleri takip edebilirsiniz. Bir oyunu ilk çıktığı zaman almak zorunda değilsiniz. Markette satılan ürünleri görüp "çok pahalıymış, en iyisi çalayım" mı diyorsunuz? Bana göre ikisi de aynı şey. Hiç paranız yoksa F2P oyunlar da var. Eğlence bir ihtiyaç olabilir ama belli bahanelerin arkasına sığınıp korsan oynamak ve bununla övünmek etik değil.
İlk çıktığı zaman alamıyorsan muhtemelen ya hiç anlamayacaksın ya da 4-5 sene sonra alacaksın. Çünkü her seferinde değer kaybediyor para birimin.

İlk çıktığı zaman alamıyorsan muhtemelen ya hiç anlamayacaksın ya da 4-5 sene sonra alacaksın. Çünkü her seferinde değer kaybediyor para birimin.
Bölgesel fiyatlandırma ve indirimlerden haberin var mı?
Ekonomiyi savunduğum yok. Ben korsana karşıyım.
Bunu normalleştirip teşvik etmek doğru değil.

Bölgesel fiyatlandırma ve indirimlerden haberin var mı?
Ekonomiyi savunduğum yok. Ben korsana karşıyım.
Bunu normalleştirip teşvik etmek doğru değil.
Bölgesel fiyatlandırma var zaten olmasa sen dahil korsan oynayacaksın. İndirimler ise 1500TL* olan oyunu 1000TL* bandına indiriyor. Sorun şu ki 1000TL'ye dahi oyun alınmaz. Eğer para biriktireyim dersen oyun 2000TL* oluyor indirim ile 1500TL*'ye düşüyor.

Bölgesel fiyatlandırma var zaten olmasa sen dahil korsan oynayacaksın. İndirimler ise 1500TL* olan oyunu 1000TL* bandına indiriyor. Sorun şu ki 1000TL'ye dahi oyun alınmaz. Eğer para biriktireyim dersen oyun 2000TL* oluyor indirim ile 1500TL*'ye düşüyor.
Dostum korsana karşıyım diyorum, hala sen dahil oynayacaksın diyorsun. Gerekirse yılda 1 tane oyun alır onu oynarım ya da hiç oynamam. 500 liraya da ayakkabı var, 5000 liraya da ayakkabı var. Sen paran yetmiyor diye pahalı olanı çalıyor musun?

Dostum korsana karşıyım diyorum, hala sen dahil oynayacaksın diyorsun. Gerekirse yılda 1 tane oyun alır onu oynarım ya da hiç oynamam. 500 liraya da ayakkabı var, 5000 liraya da ayakkabı var. Sen paran yetmiyor diye pahalı olanı çalıyor musun?
Bunun aynı şey olmadığını 50 kere anlattık. Foruma yeni gelenler bilmez. Aç bak eski konulara.

Yeni konular

Geri
Yukarı