Korsan oyun indirince ne hissediyorsun?

Evet sevgili forumcular sizlere sorum şu korsan oyun indirince ne hissediyorsunuz? Ben söyleyeyim, oyunun simgesine bastığım anda geriliyorum ve çalışmasını umut ediyorum çalışıyorsa yaslanıyorum arkama ve oyun keyfine başlıyorum. Ha bir de hiç uslanmadım sebebi ise 3 defa trojan bulaştı format attırdım devam ediyorum ama benim ki de hınzırlık işte:D.
Oyun sorunsuz açılırsa bir oh çekiyorum.Öyle her reklama tıklamazsanız virüs bulaşmaz.
Bazı zeki insanlar GTA san Steam versiyonu sorunlu diyor parasını ver korsan oyna diyor. Adam korsan oynayacağı oyuna neden boşuna para versin?

Genelde çok eski oyunları hiçbir dijital oyun platformunda bulamayınca korsana başvuruyorum mecburen. Onun dışında orijinal oynamaya gayret ediyorum. Bu yüzden bir şey hissetmiyorum.

Özellikle Türkiye'de oyun sektörünün başından beri bir pahalılık var. En başından beri oyun firmalarının Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmaması sebebiyle insanlar korsan oyunlara yöneliyorlar.

Şahsen o lanet setup bekledikten, sonra oyunun eksik dosya ve benzeri şey olmamasına şükredip oyuna girişirim.
Ama son günlerde fazla orijinal oyun oynayınca korsan oynama ihtiyacı duymadım.
Steam kütüphanemi fantezisine dolduruyorum.
(Korsan oyun oynayınca "kul hakkı yiyom" diye delirenlere karşı bir sözüm yok, bal gibide kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı