Çözüldü Korsan oyun indirme sonrası sistem çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Artık olmuyor PC açılmıyor sanırım yeni hard disk almak gerek.
Yok arkadaşlar çözdüm Explorer. Exeyi sadece açtım simdi SFC /scannow yapıyorum crack oyunuda sildim.
CTRL+SHİFT+ESC ile görev yöneticisine girebiliyor musun?

Onarma menüsünden Windows'u yeniden yüklemeyi deneyeyim bu işlerde çok yeniyim ama başka çaremde yok.

Evet güvenlik seçeneklerinden.
Orada sağ üstte dosya var. Oraya tıklayıp ilk seçeneği seç. Sonra explorer.exe yaz başlatmayı dene.

Age of Empires 2 HD Edition crack indirdim PC'ye. Restart attım explorer.exe açılmadı Win + r yapıyorum o da çalışmıyor. PC öyle kaldı. Bildiğiniz gibi yasaklarda başladı, tamire yollayamıyorum evde format belleği de yok. Başka PC de yok. Ne yapabilirim?

Hocam format atmanız en garanti ve en iyi yoldur. Format atmanızı tavsiye eder ve bir daha korsan kullanmamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle korsan oyuna güven olmaz. Korsan oyunda illaki bir risk vardır.

Hocam format atmanız en garanti ve en iyi yoldur. Format atmanızı tavsiye eder ve bir daha korsan kullanmamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle korsan oyuna güven olmaz. Korsan oyunda illaki bir risk vardır.

Format belleğim yok ki format atayım. Hem zaten atmayı da bilmiyorum. Ancak yine de teşekkürler.

CTRL + Alt + Delete tuşlarına basıp Görev yöneticisini açın. Sol üst kısımdan Dosya - Yeni görev çalıştır kısmına gelin. explorer.exe yazıp Enter'e basın. Ondan sonra da Ayarlar - Güncelleştirme ve güvenlik - kurtarma - bu bilgisayarı sıfırla kısmına gidin.

Geri
Yukarı