Çözüldü Korsan oyun nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marshmello

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Crysis 2 (crack😔) kurarken bir hata meydana geliyor ve yarıda kesiliyor ama oyun kurulmuş gibi yer kaplıyor. Oyunu 3-4 kere kurmaya çalıştım. Bu yüzden diskim bayağı doldu. 'Electronic arts' klasörüne bakıyorum, oyun yok. Oyun hiçbir yerde yok. Ben bunu nasıl silebilirim?

dşsk.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Crysis 2 (crack😔) kurarken bir hata meydana geliyor ve yarıda kesiliyor ama oyun kurulmuş gibi yer kaplıyor. Oyunu 3-4 kere kurmaya çalıştım. Bu yüzden diskim bayağı doldu. 'Electronic arts' klasörüne bakıyorum, oyun yok. Oyun hiçbir yerde yok. Ben bunu nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 683493
Belki %temp% içine dosyalarını boşaltmıştır. Orayı silmeyi deneyin.

Eki Görüntüle 683493
Belki %temp% içine dosyalarını boşaltmıştır. Orayı silmeyi deneyin.

Çözüm

Eki Görüntüle 683493
Crack yüklemeden önce 2 defa düşün.

Artı -2 Eksi
Windows Tuşu + R yapın. Çalıştır penceresi açılacaktır. temp yazın ve klasördeki her şeyi silin. Ardından yine çalıştır penceresini açın. %temp% yazın ve silin. Daha sonra C diskine sağ tıklayın ve özelliklere basın. Disk temizleme seçeneği gelecek. Listedeki her şeyi tikleyin, silin. Yine disk temizlemeyi açın. Bu sefer sistem dosyalarını temizle butonuna tıklayın. Açılan listede yine her şeyi silin. Bakalım olacak mı?

Bence oyunu tekrar kurmaya çalışın. Sonra atlı kovalar gibi next next next demek yerine yazanları okuyun. Nereye kaydediyormuş öğrenin. Korsan oyunun kendine özel bir klasör açması gayet muhtemel.

SpaceSiniffer ile de bilgisayarınızdaki klasörlerin, dosyaların boyutlarını görebilirsiniz. Bu sayede nerede olduğunu tespit edebilirsiniz.

Korsan oyunu kurarken iki farklı boyut ayırır. İlk kurulum programını açtığınızda yanlış hatırlamıyorsam indirdiğiniz boyut kadar ya da oyunun kurulduktan sonra ki boyutu kadar bir alan ayırır, sonrasında oyunu kurmak için ikinci bir alan ayırır. Oyun kurulduktan sonra indirdiğiniz dosyayı silerseniz ilk ayrılan alan gider ve disk boşalır diye biliyorum. İndirdiğiniz dosyayı silip Windows'u yeniden başlatırsanız düzelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı