Korsan oyun ya da film yasak değil mi?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konya'da birçok yerde korsan film ve oyun satan yerler var. Hem de şehrin göbeğinde. 5 film 5 tl gibi. Ya da korsan oyun çekimleri. Su gibi satılıyor. Türkiye'de serbest mi yasak mı anlamadım. 3-4 yıl önce çok oyun oynardım. Arkadaşlardan aldığım korsan CD/DVD'den yüklerdim. Daha sonra ara verdim. Zaten bilgisayarım sağlam değildi. 6 yıl kullandım. 1 ay önce bozuldu. :) Şimdi yeni bilgisayar topluyacam. Yeni bilgisayara herhangi korsan bir şeyler yüklemiyecem. Ucuza orijinal oyun,program alabileceğim siteler var mı arkadaşlar ?

Hikaye onlar, yasakmış falan hiç inanmıyorum. Devlet pahalı bir şey olsa vergi almak için uğraşır. Ama bence diyor ki bana zararı ne? Ben öyle düşünüyorum yani. G2A adlı site var. Çok ucuza oyunlar olabiliyor, tavsiye ederim.

Sırf bunlar yüzünden, oyunlar türkçe olmuyor.
Sizin gibi düşünmüyorum. Türkiye'yi adam yerine koymadıkları için çıkarmıyorlar. Bakarsanız aslın da nerdeyse çoğu torrent oyunu Rusça. Ruslar inanın Türkler'den daha fazla Torrent kullanıyor. Ama bakarsanız aslın da çoğu oyun Rusça çıkıyor.

Sizin gibi düşünmüyorum. Türkiye'yi adam yerine koymadıkları için çıkarmıyorlar. Bakarsanız aslın da nerdeyse çoğu torrent oyunu Rusça. Ruslar inanın Türkler'den daha fazla Torrent kullanıyor. Ama bakarsanız aslın da çoğu oyun Rusça çıkıyor.
Aynen, çoğu oyuncu Çin ve Rusyadan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı