Korsan oyunlardan virüs bulaşır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

dadashaktan

Picopat
Katılım
6 Ocak 2023
Mesajlar
458
Daha fazla  
Cinsiyet
Diğer
Normalde orijinal oyunlar alırım korsana el sürmem ama bende bir oyuna 500+ TL verecek şey yok. O yüzden korsan indirmeyi düşünüyorum. Virüs bulaşır mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Emek hırsızlığı olduğu doğru fakat herkesin oyuna verecek parası yok özellikle hikayeli oyunlara 600-700 TL veresi gelmiyor insanın. Parası olan alır parası olmayan korsan oynar bu işe biz karışamayız.
 
Yıllardır korsan indiriyorum ve bilindik sitelerden indiriyorum yani güvenilir yerlerden. Mining rastlayinca ne yaptınız? Bu çok zararli mıdır?

Merhaba, bir şey yapmadım oyunlar bitirdim ve bir daha korsan oyunlar indirmedim, başta çok zor oldu yani yeni oyunlar gelirdi oynamıyordum, ve bazı oyunlar ödülleri vardır onlar hepsi boşuna giderdi veya Online ödüler vardı NFS Payback onlar istedim için orijinal almaya karar verdim.
PC yeni format atım ve korsan oyun bir daha yukletmedim bilgisayarıma. Oyunalr inidirme girmeleri bekledim ve sonuç olarak orijinal oyunları oyadım ve Online odüleri aldım.
Zarara gelince, herhangi bir zararı yok sacece surekli oldu zaman cpu veya ekran kartı omurunu kısatılır, zaten adamlar yapınca cok oldu icin yani sizden 10% ve kac kişidine bu gucu birleşince ciddi bir gelir olur.
 
Geri
Yukarı