Korsan oyunların zararları nedir?

Anlamıyorum ki sizi hocam. Ne demek istiyorsunuz?
Önce korsan oyunun arka kapı yaratacağınızı söylediniz, ben ise DRM'lerin yüksek haklarından bahsederek aynı şeyin orijinal oyunda da olabileceğini belirterek argümanınızı kapı bırakmayacak şekilde çürüttüm. Sonrasında güvenlik duvarı ile ilgili bir şeyler söylediniz onu da çürüttüm. Hala konudan uzaklaşıp kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz. Olay bu.

Önce korsan oyunun arka kapı yaratacağınızı söylediniz, ben ise DRM'lerin yüksek haklarından bahsederek aynı şeyin orijinal oyunda da olabileceğini belirterek argümanınızı kapı bırakmayacak şekilde çürüttüm. Sonrasında güvenlik duvarı ile ilgili bir şeyler söylediniz onu da çürüttüm. Hala konudan uzaklaşıp kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz. Olay bu.
Ben bir şey savunmadım hocam. Siz çok tedirginsiniz bu durumdan.
Demek istediğim korsan oyunlar internet ile bağlantı kurduğunda güvenlik duvarı bu bağlantıyı takip edip engellemeye olanak sağlıyor.

Siz fazla fazla meal çıkarmışınız daha fazla :D.

Denuvo'nun DRM muhabbetine arkadan yürüttüğü, yürütmese bile arkadan yürütebileceği veri peki? Bu DRM'lerin çoğu çekirdek seviyesinde çalışıyorlar yani bilgisayarında senden daha yetkililer. Geç onları geç. Sen kanıtla bakalım arkadan veri yürütmediklerini. Hadi?!
Trendyoldan 2 tane alisverisim oldu 2.sinde kartim veri tabanina dustu benim :D Her sey cok guvenliymis gibi konusuyorlar birde.

Korsan oynayacaksan bilgisayarını zombiler ve mega KMS gibi sunucular ile ğaylaşman lazım çoğunluğunda. Eskiden bir sitede indiriyorsum birkaç defa habersiz etkinleştirme yapıyormuş çok eskiden.

Crackli oyunların çoğunda ya virüs oluyor ya da sistem yavaşlıyor. Ayrıca repack yapımcıları oyunu sıkıştıracağım diye içine edip koyuyorlar. Tavsiyem çoklu Steam hesabı alıp offline bir oyun oynamanız. Yine aynı korsan mantığa denk geliyor ancak virüs ve çıkarılmış dosya derdi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı