Korsan Vegas Pro VAC yedirtir mi?

mr.esat

Centipat
Yer
Konya
Arkadaşlar ben Vegas Pro'yu korsan indirdim de, CS:GO'da VAC yeme ihtimalim var mı? Bazı arkadaşlardan duyduğum göre bazı korsan uygulamalar VAC yedirtiyormuş. Eğer öyle bir ihtimal varsa kaldıracağım.

Eray Türkay

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İzmir
Arkadaşlar ben Vegas Pro'yu korsan indirdim de, CS:GO'da VAC yeme ihtimalim var mı? Bazı arkadaşlardan duyduğum göre bazı korsan uygulamalar VAC yedirtiyormuş. Eğer öyle bir ihtimal varsa kaldıracağım.

CS:GO kendi dosyasına müdahale eden program var ise VAC atıyor. Onun haricinde X bir yazılım kullanmanız VAC bana neden olmaz.

KS
mr.esat

mr.esat

Centipat
Yer
Konya
CS:GO kendi dosyasına müdahale eden program var ise VAC atıyor. Onun haricinde X bir yazılım kullanmanız VAC bana neden olmaz.
Ben işi sorup garantileyeyim dedim 80-90 lira civarı envanter var.
Bu konuya da "Korsana destek yok!" yazmazlar umarım. Kimse o yazılıma 1500 dolar verecek kadar zengin değil.

Gerçekten hile yapmıyorsan VAC yemezsin. Haksız yere ban yediğini söyleyenler %99 kolpa atıyordur.
Yok asla, ben ne olur ne olmaz diye sordum. Zaten hile açacak kadar onursuz, şerefsiz ve salak bir insan değilim.

Eray Türkay

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İzmir
Bu konuya da "korsana destek yok!" yazmazlar umarım. Kimse o yazılıma 300 dolar verecek kadar zengin değil.

Gerçekten hile yapmıyorsan VAC yemezsin. Haksız yere ban yediğini söyleyenler %99 kolpa atıyordur.

Zaten 300$ hak etmiyor. Premiere Pro bin basar.

KS
mr.esat

mr.esat

Centipat
Yer
Konya
Şey arkadaşlar ben hâla korkuyorum da, gece olunca insan nedense gereksiz endişeleniyior. Siz hem CS oynayıp hem de korsan bir uygulama kullanıyor musunuz? Siz yemezseniz ben de yemem :). Size inanıyorum, ama işte insan endişeleniyor.

Eray Türkay

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İzmir
Şey arkadaşlar ben hâla korkuyorum da, gece olunca insan nedense gereksiz endişeleniyior. Siz hem CS oynayıp hem de korsan bir uygulama kullanıyor musunuz? Siz yemezseniz ben de yemem :). Size inanıyorum, ama işte insan endişeleniyor.

:D.

1614895325052.png

Adobe'nin 3-4 tane uygulamasını korsan kullanmıştım sıkıntı olmamıştı.

Yukarı