Korsan Windows'a format attıktan sonra orijinal oldu

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Şimdi ben bilgisayarımı servise vermiştim ve bilgisayarcı korsan Windows atmıştı. Ben tekrar format attim ve orijinal yapti. Microsoft hesabımda dijital lisans olduğu için nasıl oluyor da benim attığım formatta orijinal oluyor? Bilgisayarcının attığı format korsan oluyor? Ve kullanıcı adı parola yerini geçebiliyor?

Bilgisayarcı kurulum esnasında crack yapan ISO dosyaları oluyor onlardan biriyle kurulum yapmıştır. Siz kurulum yaparken Microsoft hesabınıza girdiğiniz için hesabınızdaki lisans geçerli olmuştur.

Daha önce bağlı olan lisans varsa normal hocam. Sıkıntı olmaz.

Microsoft hesabınızda zamanında bir Key bağlanmışsa, 3 adet format hakkınız vardır. Bilgisayarcı KMS ile korsan Windows atmış.

Microsoft hesabı girdikten sonra, artık Windows kullanıcı parolanız, Microsoft hesabı parolanız ile aynı oluyor.

2 hakkım mı kaldı benim şimdi. 🤣

Bilgisayarcı KMSpico ile etkinleştirmiş. Siz de ona MS hesabınızı girmişsiniz. MS hesabınız için Windows etkin olmuş. En son da sıfır Windows'a o hesabı girince Win etkinleştirilmiş olmuş. İyi denk gelmiş şahsen, eğer tam olarak gerçekten de böyle olmuşsa ben de öyle yapayım. Virüssüz KMSpico, hatta bilgisayarda yüklü bile olmayan KMSpico.

Şimdi ben bilgisayarımı servise vermiştim ve bilgisayarcı korsan Windows atmıştı. Ben tekrar format attim ve orijinal yapti. Microsoft hesabımda dijital lisans olduğu için nasıl oluyor da benim attığım formatta orijinal oluyor? Bilgisayarcının attığı format korsan oluyor? Ve kullanıcı adı parola yerini geçebiliyor?
Daha önce hiç böyle bir olay duymamıştım.

Bilgisayarcı KMSpico ile etkinleştirmiş. Siz de ona ms hesabınızı girmişsiniz. Ms hesabınız için Windows etkin olmuş. En son da sıfır Windows'a o hesabı girince Win etkinleştirilmiş olmuş. İyi denk gelmiş şahsen, eğer tam olarak gerçekten de böyle olmuşsa ben de öyle yapayım. Virüssüz KMSpico, hatta bilgisayarda yüklü bile olmayan KMSpico.

Bilgisayarcı KMSpico ile etkinleştirmiş. Siz de ona ms hesabınızı girmişsiniz. Ms hesabınız için Windows etkin olmuş. En son da sıfır Windows'a o hesabı girince Win etkinleştirilmiş olmuş. İyi denk gelmiş şahsen, eğer tam olarak gerçekten de böyle olmuşsa ben de öyle yapayım. Virüssüz KMSpico, hatta bilgisayarda yüklü bile olmayan KMSpico.

Adamın attığı formatı ben sıfırladım temiz kurulum yaptım yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı