Korsan Windows'un GPU'ya etkisi var mıdır?

vaterloss

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben Windows'u ilk kurduğumda CMD'den KMS cracki yapmıştım. Daha sonra OEM Key aldım ama formatlamadım. Crack Windows'u kaldırıp OEM Key'i girdim. Zamanında kurduğum bu korsan Windows'un ekran kartı sıcaklığına veya performansına etkisi olur mu? Veya herhangi bir donanıma? Format gerekir mi? Umarım anlatabilmişimdir. :)

Selam arkadaşlar. Ben Windows'u ilk kurduğumda CMD'den KMS cracki yapmıştım. Daha sonra OEM Key aldım ama formatlamadım. Crack Windows'u kaldırıp OEM Key'i girdim. Zamanında kurduğum bu korsan Windows'un ekran kartı sıcaklığına veya performansına etkisi olur mu? Veya herhangi bir donanıma? Format gerekir mi? Umarım anlatabilmişimdir. :)
Hayır sıkıntı olmamalı şu an orijinalse. KMS'ye ait her şeyi silin ama.

Hocam, dediğiniz problemle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Ekran kartı sıcaklığı farklı bir durum. Kasa havalandırma sistemi de etkilidir. Macun bakımı yapın. Temizliğini yapın. Daha sonra Afterburner ile fan hızını arttırarak deneyin.

Böyle olacağını pek sanmıyorum. Çünkü ben de korsandan orijinale geçiş yapmıştım ve bir sıkıntım da olmamıştı. Ayrıca arkadaşlar, neden bu kadar sinir bozucusunuz? Korsan kullanacağını söylememiş ki.

Başkaları "Korsan desteklemiyoruz." diyince onlar da yapmış :D

Program olmadan yaptıysanız sıkıntı olacagını sanmıyorum. Olsa olsa program ile yaptıysanız olma ihtimali var. Belki miner virusu yerlestirilmiş olabilirdi. Temiz kurulum yapmanızı öneririm. Yada Kaspersky ile taratırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı