"Korsana neden karşısınız?" tarzı konular yasaklansın

TaLionSoW

Hectopat
Forumda bu tarz konular düzenli olarak açılıyor ve insanlar kendi fikirlerini söylüyor ama her seferinde bu konuların içi savaş alanına dönüyor. Mesaj atan herkes kendince haklı kimse korsan kullanmanın iyi ya da kötü olduğunu kabul etmiyor. Konu açıldığında kim ne düşünüyorsa kapandığında da aynı şeyi düşünüyor. Kısacası bu konular insanları birbine düşürmekten başka bir işe yaramıyor. Bu yüzden artık daha fazla açılmamalı.

Dünyadaki hiçbir şeyi önemsemeyelim o zaman. İyi veya kötü ya da iç savaş çıkmış umrumuzda değil 😎👍.
Neden duyar kastığına mana veremedim. İç savaş demişsin bir de, aynı şey mi? Bu dünya hepimizin ama bu forum sana ait değil, endişelenmene gerek yok. Hayatınızın merkezi olarak görmeyi bırakın şurayı artık. O konulara girme bitti gitti.

Ya da her şeye duyar kas 😎🤠

Neden duyar kastığına mana veremedim. İç savaş demişsin bir de, aynı şey mi? Bu dünya hepimizin ama bu forum sana ait değil, endişelenmene gerek yok. Hayatınızın merkezi olarak görmeyi bırakın şurayı artık. O konulara girme bitti gitti.

Ya da her şeye duyar kas 😎🤠
Bu konuyu duyar kasmak için değil kaostan beslenen bir insan olduğum için o konuların beni içine çekmesinden dolayı açtım.

Geri
Yukarı