Koşu için 250 TL kablosuz kulaklık önerisi

dzdenoglu

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda kablolu iPhone kulaklığı kullanmaktayım ancak koşuda terleyince ve hareketten dolayı kulağımdan çıkıyor. Ve kablolu olması da zaten sıkıntı. Aman aman bir ses kalitesine sahip olmasına gerek yok, çok da kalitesiz olmasın tabii. Koşarken veya spor yaparken bana rahatsızlık vermeyecek, 100-250 TL bandında önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Şu anda kablolu iPhone kulaklığı kullanmaktayım ancak koşuda terleyince ve hareketten dolayı kulağımdan çıkıyor. Ve kablolu olması da zaten sıkıntı. Aman aman bir ses kalitesine sahip olmasına gerek yok, çok da kalitesiz olmasın tabii. Koşarken veya spor yaparken bana rahatsızlık vermeyecek, 100-250 TL bandında önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
En iyisi kafa üstüne takılanlardan, görünüm olarak apaçi gibi oluyor ama diğerleri kulaktan çıkıyor yada terleyince her an çıkıp düşecekmiş gibi hissettiriyor.

Xiaomi Airdots daha ucuz ama onunla alakalı bir bilgin var mı?

En iyisi kafa üstüne takılanlardan, görünüm olarak apaçi gibi oluyor ama diğerleri kulaktan çıkıyor ya da terleyince her an çıkıp düşecekmiş gibi hissettiriyor.

Öyle istemiyorum dostum teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı