Koşunca istemsiz duraksamak

Burak_7181

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba uzun bir süre pandemiden dolayı evdeydim ve pek hareket etme imkanım olmadı, bu yüzden koşmaya başladığımda bacaklarımda ağrı oluyor (boyuma ve kiloma göre iyi koşuyorum) ve duraksıyorum. Geçen senede aynısı olmuştu 2-3 haftaya geçmişti ama benim hızlı şekilde bu durumu atlatmam lazım. Bir tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba uzun bir süre pandemiden dolayı evdeydim ve pek hareket etme imkanım olmadı, bu yüzden koşmaya başladığımda bacaklarımda ağrı oluyor (boyuma ve kiloma göre iyi koşuyorum) ve duraksıyorum. Geçen senede aynısı olmuştu 2-3 haftaya geçmişti ama benim hızlı şekilde bu durumu atlatmam lazım. Bir tavsiyeniz var mı?

Aynısı bana da oluyor, 2 senedir spor yapmıyordum full evdeydim. Bu sene basket, koşu, bisiklet derken hemen bir yerlerim ağrımaya başlıyor. Zamanla geçer diye düşünüyorum.

Normal, aynısı bende de oluyor en sonunda tekrardan spora başlayabildim ve her yerim ağrıyor. Sürekli yatmaktandır :D

Geri
Yukarı