Kota düşüklüğü nedeniyle oyun indirememek

TurkNet'ten birçok kişi şikayetçi ama benim herhangi bir sıkıntım olmadı bugüne kadar, birazda bulunduğunuz yerle alakalı sanırım.
Bunu neden yazdım, sınırsız ve kotasız internet 85TL iken insanlar neden hala daha fazla ödeyip 50 GB kotalarla uğraşıyor anlamıyorum. Sömürün ya interneti, ekmekle sıyırın dibini.

TurkNet'in hız konusunda sıkıntısı yok ama çok kopuyor.
O AKN idi kota devam ediyor.

Adil kullanım kotası mı?

TurkNet'in hız konusunda sıkıntısı yok ama çok kopuyor.

Adil kullanım kotası mı?

Adil kullanım kotası kaldırıldı. Arkadaşın bahsettiği 50 GB aşınca ek ücret binmesi.

Yani ben kablosuz pek kullanmıyorum o yüzden ne desem yalan olur ama kabloluda tek bir sorun yaşamadım.
Şikayetler olduğunu biliyorum, mükemmel diyemem o yüzden tabi ki ama kota nedir yahu.

Yani ben kablosuz pek kullanmıyorum o yüzden ne desem yalan olur ama kabloluda tek bir sorun yaşamadım.
Şikayetler olduğunu biliyorum, mükemmel diyemem o yüzden tabii ki ama kota nedir yahu.

Bende kabloluda kullanıyorum. Kopma derken internet gidiyor her gün en az 1 kere yaşıyorum her ne kadar 5 dk sürsede sinir bozabiliyor.

Bilgisayarım iyi ancak ev interneti ortak ve 50 GB kotası var.
Bu nedenle herhangi bir oyun indireceğim zaman çoğu oyun 5GB ve üstü olduğu için indiremiyorum.
Eğer indirirsem babam kızıyor. Sizce çözümü nedir?

Son 28 gün de Netflix de sadece Wi-Fi üzerinden ben 180 GB kullanmışım sadece telefondan bir de mecburen sınırsız internete gecmeslisiniz yeni nesil oyunların çoğu zaten 50 GB üstü.

Yok ben kesinlikle böyle bir şey yaşamadım. Modeminize kayıt ettiğiniz bilgileri bir yere not edip fabrika ayarlarına resetleyip tekrar kurulum yapın. Ben genel olarak ev içindeki telefon kablolarını ve ethernet kablolarını da yeniledim. Biraz kullanıcının da bir şeyler yapması gerekebiliyor bazen.

Sınırsız en iyisi babana de bu yetmiyor derslere falan değiştirir paketi sınırsız yapar.

Zaten yetmiyor her ay ek internet alıyoruz.
Son 28 gün de Netflix de sadece Wi-Fi üzerinden ben 180 GB kullanmışım sadece telefondan bir de mecburen sınırsız internete gecmeslisiniz yeni nesil oyunların çoğu zaten 50 GB üstü.
evet malesef
Bilgisayarım iyi ancak ev interneti ortak ve 50 GB kotası var.
Bu nedenle herhangi bir oyun indireceğim zaman çoğu oyun 5GB ve üstü olduğu için indiremiyorum.
Eğer indirirsem babam kızıyor. Sizce çözümü nedir?

Bu arada Turkcell Superonline internet.
Arkadaşlar babamla konuştuk ve sınırsıza geçtik
Hepinize teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı