#KotayıKaldır - Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Corona - COVID-19 salgını süresince, salgına karşı yalıtım gerekiyor. Bu esnada internet operatörlerinin, internet servis sağlayıcıların de üzerine düşeni yapıp kotayı kaldırması gerekiyor.

"#KotayıKaldır Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası" diye bu konuyu açıyorum. Siz desteklerseniz ve paylaşırsanız operatörleri bu konuda daha bilinçli ve kullanıcı dostu olmaya çağırabiliriz. Ne dersiniz?

Amaç kota uygulamasının devam ettiği ya da kısıtlamalar olan paketlerde kullanıcılara daha geniş bir internet erişimi özgürlüğü sunulması. Özellikle de evde ya da köyde, sokakta ya da şehirde fark etmeksizin uzakta bulunan insanların daha rahat haber alabilmesi, sevdikleriyle daha fazla görüntülü görüşebilmesi, rahatça yüksek kaliteli videoları izleyebilmesi önemli. Madden de manen de yararlı olacaktır.

Twitter başta #KotayıKaldır ve popüler Hashtag'ler ile birlikte paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Gereksiz kullanımlara sebep olup genel deneyimi olumsuz etkileyebileceğinden kotanın tamamen kaldırılıp herkese sınırsız internet sunulması yerine kotalı paket kullananlara kota bitiminde AKK gibi bir uygulamayla ek ücret gerekmeksizin düşük hızda hizmet verilmeye devam edilmesinin daha iyi sonuçlanacağını düşünüyorum.

Ali Hocam sizden özür diliyorum. Virüs yayılırken bir haber paylaşmıştınız, Wuhan ile ilgili. Ben de "Sağ olun Hocam, ben de tam Çin'e yarasa çorbası içmeye gidiyorum" gibisinden bir söz paylaşmıştım, zaten hayatım o günden beri düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ali Hocam sizden özür diliyorum. Virüs yayılırken bir haber paylaşmıştınız, Wuhan ile ilgili. Ben de "Sağolun Hocam, ben de tam Çin'e yarasa çorbası içmeye gidiyorum" gibisinden bir söz paylaşmıştım, zaten hayatım o günden beri düzelmedi.
Estafurullah, güldüm geçtim ben de o zaman zaten. Güzel günler dilerim, sağlıkla kalın.

Kaldırmazlar. Kotayı kaldırsalar bile bunlar virüs felan tanımaz, ''Ooo beyefendiler kota istemiyorlar demek he? Tamam, kotayı kaldıralım ama #Kotayıkaldır virüs kotasız internet bedeli olarak faturanıza ek 300 TL ücret yansıtılacak xd'' diye para koparırlar gene. Romanya'nın köyünde 1Gbps internetin 55 TL olduğu geldi gene aklıma şimdi...

Bunların bir çıkarı yoksa kıllarını kıpırdatmazlar, daha geçen sene kotayı kaldırdılar diye kaç TL zam yaptı kan emiciler.

Yeni konular

Geri
Yukarı