#KotayıKaldır - Salgın Sebebiyle Operatörlerin Kotaları Kaldırması Kampanyası

Para koparmak falan değil bilip bilmeden konuşmayın, bakın bu Superbox yüzünden Turkcell 4.5G şebekesi ne hale geldi, herkese neredeyse 1 Mbit hız gitti.

Öyle işkembeden sallamakla olmuyor, çıksa bile 400-500 ₺ fiyat ile çıkar.
4.5G de bir kere bile 1 Mbps görmedim. Hep 200-350 arası hız gördüm. Turkcell kullanıyorum.

Para koparmak felan değil bilip bilmeden konuşmayın, bakın bu Superbox yüzünden Turkcell 4.5G şebekesi ne hale geldi, herkese neredeyse 1 mbit hız gitti.

Öyle işkembeden sallamakla olmuyor, çıksa bile 400-500 ₺ fiyat ile çıkar.
Size çok uzun bir cevap yazardım ancak gerek yok.
4.5G de bir kere bile 1 Mbps görmedim. Hep 200-350 arası hız gördüm. Turkcell kullanıyorum.
Arkadaş zaten neyin kafasıyla o cümleyi kurmuş ki?
Ben köyde Turkcell'li ablamın telefonundan en düşük 70 Mbps gördüm.

Arkadaş zaten neyin kafasıyla o cümleyi kurmuş ki?
Ben köyde Turkcell'li ablamın telefonundan en düşük 70 Mbps gördüm.
Bizim köye bile en kötü 200 Mbps görüyorum. Direkt koskaca bir baz istasyonu var dibinde hız testi yaptığında 450 Mbps'ye kadar çıkmıştı akşam.

1 Mbps hız istiyorsanız acilen Vodafone'a başvurun derim, 5 Mbps falan gördüğümde halaya kalkasım geliyordu. En kötü hız veren şebeke Vodafone.

Ülkemizde baz istasyonu sayısı az, limitsiz tarife çıkararak istasyonları havaya uçurmaya çalışıyorlar.
4.5G kapsama/ses: Turkcell > vf > TT.
4.5G hız: Turkcell > TT > vf.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Mbps hız istiyorsanız acilen Vodafone'a başvurun derim, 5 Mbps falan gördüğümde halaya kalkasım geliyordu. En kötü hız veren şebeke Vodafone.

Ülkemizde baz istasyonu sayısı az, limitsiz tarife çıkararak istasyonları havaya uçurmaya çalışıyorlar.
Zaten Vodafone berbat. Ben Turkcell kullandığımı söyledim.

Az önce diyordun SuperBox yüzünden herkes 1 Mbps alıyor.
Ne oldu, ne değişti? Bak Turkcell kullanıcısı çekiyor diyor. Ben de örnek verdim.

Altyapı gayet de sağlam. Lokal olarak sorunlar yer alabilir (Özellikle Vodafone'da) ancak herhangi bir engel yok. Nasıl ki şak diye AKK'yi kaldırıp, ülkede "çöküş" olmadıysa bunda da olmaz.

Az önce diyordun SuperBox yüzünden herkes 1 Mbps alıyor.
Ne oldu, ne değişti? Bak Turkcell kullanıcısı çekiyor diyor. Ben de örnek verdim.

Altyapı gayet de sağlam. Lokal olarak sorunlar yer alabilir (Özellikle Vodafone'da) ancak herhangi bir engel yok. Nasıl ki şak diye AKK'yi kaldırıp, ülkede "çöküş" olmadıysa bunda da olmaz.
Be adam ben bölgemde 1 mbps alıyorum bu Turkcell Superbox yüzünden. Ama yine de hızda ve çekimde en sağlamı Turkcell.

İyiki de 15 Mbps 599 TL yaptılar, yoksa şebeke kalmayacaktı ortada.

Şebekeye zararı yoksa neden limitsiz 599 TL oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı