Krafton'a Steam hesabımı bağlayamıyorum

Makaleler
3
Yer
Mersin
Amazon Gaming üzerinden PUBG ödülü almak istediğimde Krafton.com'a yönlendiriyor ve oradaki hesabıma Amazon Prime ve Steam hesaplarımı bağlamamı istiyor fakat Steam hesabımı bağlayamıyorum. "Steam kimlik doğrulama: Halihazırda başka bir global hesaba bağlı." diye uyarı mesajı çıkıyor. Belki bağlı olduğu yerden çıkış yapar diye Steam şifremi değiştirdim ama yine aynı uyarı mesajı çıkıyor.
Not: En son gerçekleştirilen üçüncü taraf site girişleri bölümüne baktığımda herhangi bir site adı da görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Gaming üzerinden PUBG ödülü almak istediğimde Krafton.com'a yönlendiriyor ve oradaki hesabıma Amazon Prime ve Steam hesaplarımı bağlamamı istiyor fakat Steam hesabımı bağlayamıyorum. "Steam kimlik doğrulama: Halihazırda başka bir global hesaba bağlı." diye uyarı mesajı çıkıyor. Belki bağlı olduğu yerden çıkış yapar diye Steam şifremi değiştirdim ama yine aynı uyarı mesajı çıkıyor.
Not: En son gerçekleştirilen üçüncü taraf site girişleri bölümüne baktığımda herhangi bir site adı da görünmüyor.
Bir süre sonra tekrar deneyin. Bende de hata veriyor. Genel bir problem sanırım.

Amazon Gaming'te ödüllerin geç yüklendiği yönünde bir uyarı belirtilmiş ama bununla alakalı mıydı bilemedim.
ben bu problemi abartmıyorum 1 yıldan fazla yaşıyorum farklı bir problem bu akşam ki yoğunluktan kaynaklı değil kesinlikle daha önceden steam hesabın var ise ve prime yi ona bağladıysan böyle bir uyarı verebilir emin değilim benim büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor eski steam hesabımı bir türlü hatırlayamıyorum

Şu hatayı çözebilen var mı acaba? Belki başka bir hesapla bağlamışımdır diye tüm maillerimi denedim, ama gene nafile.

Geri
Yukarı