Kraken 7.1 Chroma Halen iyi bir kulaklık mı?

ARTA1

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, elimde şu anda Razer Kraken 7.1 Chroma V1 var 2015 Aralık ayında almıştım görsel olarak durumu kötü kulaklık padleri yırtık ve kafa bandının derileri soyulmaya başladı bir de mikrofonun uç kısmındaki koruma plastiği kayıp. Sizce 130-150 TL'ye kulaklığımın padlerini mi değiştireyim yoksa para ekliyip alttaki ürünü mü alayım elimdeki Kraken biraz rahatsız ve ağır fakat ses kalitesinden oldukça memnunum. Alttaki modelden aynı performansı alabilir miyim emin olamadım.

Dipnot
Başka kulaklık önermeyin çünkü tam Razer setim var ve şu an daha fazla para verecek durumda değilim.

Razer Kraken Oyuncu kulaklık Siyah RZ04-02830100-R3M1
https://www.hepsiburada.com/razer-k...830100-r3m1-p-HBV00000MM1WZ?magaza=Techburada

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    209 KB · Görüntüleme: 32
  • image.jpg
    image.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 29
Selam dostlar, elimde şu anda Razer Kraken 7.1 Chroma V1 var 2015 Aralık ayında almıştım görsel olarak durumu kötü kulaklık padleri yırtık ve kafa bandının derileri soyulmaya başladı bir de mikrofonun uç kısmındaki koruma plastiği kayıp. Sizce 130-150 TL'ye kulaklığımın padlerini mi değiştireyim yoksa para ekliyip alttaki ürünü mü alayım elimdeki Kraken biraz rahatsız ve ağır fakat ses kalitesinden oldukça memnunum. Alttaki modelden aynı performansı alabilir miyim emin olamadım.

Dipnot.
Başka kulaklık önermeyin çünkü tam Razer setim var ve şu an daha fazla para verecek durumda değilim.

Razer Kraken oyuncu kulaklık siyah RZ04-02830100-R3M1
https://www.hepsiburada.com/razer-k...830100-r3m1-p-HBV00000MM1WZ?magaza=Techburada

Pad değiştir.

Teşekkürler pad alacağım. peki diyelim ki kulaklık arıza verdi ve bu attığım kulaklıkta karar kıldım. Ben aldığımda kraken 7.1 üst seviye oyuncu kulaklığıydı fakat bu attığım kraken 2019 orta seviye bir oyuncu kulaklığı. sizce ses kalitesi olarak kraken 7.1 chroma v1 daha mı iyi kraken 2019 mu

Bütçe varsa yani geliriniz varsa diye diyorum mümkünse Razer tarafında Blackshark V2 almaya çalışın ona bütçe yoksa V2X olan modeli alın derim daha yeni ve daha iyi modellerdir.

Geri
Yukarı