Kraken Pro v2 vs Cloud 2 vs Arctis 5

FremySp

Decapat
Şimdi arkadaşlar ben Kraken Pro v2 Cloud 2 Artics 3'ü rahatlık dayanıklılık bakımından test ettim bana en mantıklısı Kraken Pro v2 geldi. Ses olarak da çok övüldüğünü duydum. Özellikle mikrofonu ve bass konusunda çokça övülmüş. Fakat kimse tavsiye etmiyor sebebi nedir? Kraken pro v2 Cloud 2 Artics 5 Kulaklıkları arasından hangisini önerirsiniz? Sebebiyle yazarsanız mutlu olurum. Herkese kolay gelsin.

Çözüm
Razer Kraken için çöp diyorlar tamamen markaya para gidiyor deniliyor bende kulaklık alırken çok arada kaldım... Cloud 2 ise güzel fakat eski model olduğu için o fiyata daha iyi kulaklıklar alınır deniyor. Arstic 5 e gelirsek ise güzel fakat eksikleri var gibi geliyor bana.. Kullanıcı yorumları olumlu olduğu kadar olumsuzu da var. Ben de aralarında sürekli git gel yaptım en sonunda Corsair Void Pro Wireless almaya karar verdim. Mükemmel bir kulaklık dolby olsun surround ses olsun muazzam... Oyunda ses kasmak için ve de müzik dinlemek, film izlemek için ideal bana sorarsan... Son seste şarkı dinlemek bile güç bana sorarsan :) Benim sana tavsiyem corsair void pro.. Kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ediyorum.
Cloud 2 yi öneririm kendim kullanmıyorum ama sürekli gittiğim bir internet kafede vardı o kadar sesin arasından yine de çok iyi ses kasılıyordu.

Razer Kraken için çöp diyorlar tamamen markaya para gidiyor deniliyor bende kulaklık alırken çok arada kaldım... Cloud 2 ise güzel fakat eski model olduğu için o fiyata daha iyi kulaklıklar alınır deniyor. Arstic 5 e gelirsek ise güzel fakat eksikleri var gibi geliyor bana.. Kullanıcı yorumları olumlu olduğu kadar olumsuzu da var. Ben de aralarında sürekli git gel yaptım en sonunda Corsair Void Pro Wireless almaya karar verdim. Mükemmel bir kulaklık dolby olsun surround ses olsun muazzam... Oyunda ses kasmak için ve de müzik dinlemek, film izlemek için ideal bana sorarsan... Son seste şarkı dinlemek bile güç bana sorarsan :) Benim sana tavsiyem corsair void pro.. Kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ediyorum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı