Kraken TE mi, MH752 mi almalı?

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İlk başta Kraken TE almıştım. Sürücülerde sorun çıktı, sonrasında aldığım site iade veya değişim hakkı verdi. Sizce yeni bir Kraken TE ile mi değiştirmeliyim, yoksa iade edip MH752 mi almalıyım?

Hocam rica etsem nedenini açıklayabilir misiniz, çünkü MH752 hakkında da oldukça fazla olumlu yorum var.
Hocam MH752'de kulaklık pedlerinin rahat olmadığını gördüm ben fotoğraflarda. Ses kalitesini bilemem ama, Razer bu piyasada en çok bilinen ve sevilen bir markadır. Pişman olacağınızı sanmam. Ben de Kraken Pro V2 kullanıyorum. Eski kulaklıklarım kulaklık değilmiş.

Hocam MH752'de kulaklık pedlerinin rahat olmadığını gördüm ben fotoğraflarda. Ses kalitesini bilemem ama, Razer bu piyasada en çok bilinen ve sevilen bir markadır. Pişman olacağınızı sanmam. Ben de Kraken Pro V2 kullanıyorum. Eski kulaklıklarım kulaklık değilmiş.
Hocam aslında MH752'nin en beğenilen özelliklerinden biri rahatlığı olarak belirtilmiş. Yoksa zaten Razer'dan şüphem yok. Genellikle oyun konusunda Razer'in müzik konusunda MH752'nin önde olduğunu gördüm yorumlarda. Bu yüzden biraz kararsız kaldım. İkisi de önemli aslında benim için. Razer biraz daha kaba bir tasarıma sahip. Bu yüzden dışarıda pek hoş durmayabilir. Buna karşın Razer THX'e sahip. Bu yüzden çok kararsızım. Sizce yine de Kraken TE tercih etmeli miyim?

Evet Kraken T.E tercih etmelisin. Ben şahsen dışarıda da kullandım Kraken Pro V2'yi, o kadar kaba durmuyor.
Çoğu konuda Kraken T.E daha önde.

Satması da kolay. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı