Kredi kartı iadesi borç olarak yazılmış

lordervon

Centipat
Arkadaşlar, ekstreden kredi kartı borcumu baktım iade olan tutarları borç olarak yazılmış. O tutarları çıkardığında borcum 2K eksik çıkıyor. Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım iade yok öyle diyor. Ben de diyorum ekstrese iade gözükmüyor zaten borçlandırmışsınız diyorum ama çözüm saglayamadım. Ne yapacağım?

Taksitle bir ürün alıp iade ederseniz örneğin 2x150 ödeyeceksiniz önümüzdeki ay için 150 lira borç ve 150 lira alacak görünür. Yaşadığınız durum böyle birşey mi?

Taksitle bir ürün alıp iade ederseniz örneğin 2x150 ödeyeceksiniz önümüzdeki ay için 150 lira borç ve 150 lira alacak görünür. Yaşadığınız durum böyle birşey mi?
Evet öyle ama ekstrede - olarak gözüküyor ve 3 adet bu şekilde iade borç olarak gözüküyor. Anormal değil mi ?

Evet öyle ama ekstrede - olarak gözüküyor ve 3 adet bu şekilde iade borç olarak gözüküyor. Anormal değil mi ?
İade edilen tutarıda göre biliyoruz. Kartınızın bekleyen taksitlerine bakın.
E5115F96-F4F7-492E-BE28-977A70EB59F4.jpeg
570F4F79-5652-433D-A125-8B7C18FF409F.jpeg

Mesela burda biri 5/5 ödeme. Diğeri 5/5 iadesi

6 ay öncesinin işlemi ve son 2 taklitlerinden kalan iadeler. üstelik ve bankayı aradım bu tutarlar iade olarak gözükmüyor dedi. Ama bana verilen ekstrese bu tutarda borç olarak gözüküyor. İadeler dışında kalan harcamalarını hesapladıgımda 4489 çıkıyor
İade edilen tutarıda göre biliyoruz. Kartınızın bekleyen taksitlerine bakın. Eki Görüntüle 1275567Eki Görüntüle 1275568

Mesela burda biri 5/5 ödeme. Diğeri 5/5 iadesi

O zaman iade durumunu kontrol edin. Alışveriş yaptığınız yer ile görüşürün. 2 yerde sorun olabilir. Banka ve ödemeyi yapan firma

Yeni konular

Geri
Yukarı