Kredi Kartı ile Alışveriş

Sağolun arkadaşlar sayenizde şu kredi kartı olayını öğrenmiş oldum, o zaman para biriktirerek geri kalanını da kredi kartıyla veya sadece peşin parayla bilgisayar işini halledeyim.

Bankanın uzun zamandır müşterisi olsanız belki limitiniz 4500 lira civarına çıkardı ama şu an onu karşılayacak geliriniz yok ve ekonomi kötü durumda, o yüzden 4500 lira limitli kart vermeyebilirler. En sağlıklısı para oldukça almak. Ben işlemci ve anakartımı değiştirdim. Bu devirde kredi kartı borcu, kredi borcu sahibi olmak iyi değil. Daha zor günler göreceğiz. İkinci elden de temiz parçalar bulabilirsiniz. İkinci el pazarını da boşlamayın. Ama ürünün durumunu her detayına kadar belirten, dürüst satıcılardan alın eğer ikinci el ürün alacaksanız. Ya da ikinci el alırken sahibinden.com üzerinden get (güvenli elektronik ticaret) ile alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı