Çözüldü Kredi kartı ile internetten nasıl bilgisayar alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frostbite7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, aylık 750 TL limiti olan bir kredi kartım var. Bu kartla internetten bilgisayar almam mümkün mü? Aylık 750 taksitli bir bilgisayar alsam 12X 750 + faiz fiyatını kart limitinden kısıyor bu durumda da limit yetmiyor, tam olarak anlamadım bu kart taksit alısveris olayını.

Çözüm
Merhaba. Bilgisayarı tek seferde alacaksanız limitiniz yetmez. Örneğin 5000 TL'ye bilgisayar alacaksınız, 5000 TL limit olması gerekiyor ve aylık ödemeye o ayın taksiti yansıyor. 750 TL limit ile ancak 750 TL tutarında bir ürün alabilirsiniz, yani ancak parça parça.
Merhaba. Bilgisayarı tek seferde alacaksanız limitiniz yetmez. Örneğin 5000 TL'ye bilgisayar alacaksınız, 5000 TL limit olması gerekiyor ve aylık ödemeye o ayın taksiti yansıyor. 750 TL limit ile ancak 750 TL tutarında bir ürün alabilirsiniz, yani ancak parça parça.

Çözüm

Anladım teşekkür ederim, sanırım 750 TL'den 5000 TL'ye bir limit arttırması yapmazlar.

Anladım teşekkür ederim, sanırım 750 TL'den 5000 TL'ye bir limit arttırması yapmazlar.
İşiniz varsa ve kartın ödemelerini zamanında yaptıysanız limit artışı yaparlar diye düşünüyorum (5000 TL olmasa da). Yapmazlarsa, 750 TL'yi geçen ürünlerde ise sadece para biriktirip havale yaparak satın alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı