Kredi kartı nasıl alınır?

Hocam öncelikle kredi kartı çıkarırken arkadaşların da dediği gibi sık kullandığınız, para akışınızın olduğu bankadan almanız mantıklı olur. Bankalar genelde kredi kartı verirken ilk olarak kredi notunuza bakarlar. Ardından da geliri ve geciktirdiği, takibe alınan borçlarınız var mı diye bakarlar. Eğer kredi notunuz 1000 puanın altında ve geliriniz yok ise genellikle kart vermezler. Puanınız eğer yüksek ise kendi bankanızın genç öğrenci kartı var bir zamanlar ben de kullanmıştım onu almanızı tavsiye ederim. Tabii ki kart aidatı var mı diye kontrol edin. Var ise aidatsız olanı tercih edin.

Vallahi hocam kendi işimi yapıyorum ben sigortam yok yatmıyor sadece 1 kere Ziraat Bankası'ndan 3 bin lira kredi çekmiştim o kadar. Onun harici zaten sürekli garanti kullanırım. Banka kartı var oradan hallederim işimi.

Vallahi hocam kendi işimi yapıyorum ben sigortam yok yatmıyor sadece 1 kere Ziraat Bankası'ndan 3 bin lira kredi çekmiştim o kadar. Onun harici zaten sürekli garanti kullanırım. Banka kartı var oradan hallederim işimi.
Hocam hiç kredi taksitlerinizi geciktirdiğiniz oldu mu? Yada son ödeme gününü kaçırdığınız. Çünkü bunlar kredi notunu çok etkiler. Tüm para akışınız Garanti den ise daha avantajlısınız. Anladığım kadarıyla belirli bir aylık geliriniz var. Muhtemelen başvuru yaparken soracaklardır. Siz bu geliri bahseder ve sigorta olmadığını söylersiniz onlarda zaten hesap hareketlerinden doğru söylediğinizi anlayacaklardır. Tabi geliriniz inşallah Garanti ye yatıyordur.

Mümkünse önce Findex risk puanı öğrenin.
Daha sonra 1000 ve üstü ise zaten kolay.
En kolay EnPara verir.
6 ay maaş aldığım Garanti Bankası 1150puan az riskli olmama rağmen kart vermedi.
Iş bankasına gittim sadece ATM kartı için.
Sadece işyeri adresi vergi nosu ile maaşımın 4kati aldım.(14.450+4.250 ek hesap verdiler)
10 yıl önce IsBankasi ile icralık olmuştum.
Ona rağmen kartım+ek hesap herşeyi aldım.
Hazır kart ile çıktım (kullanıma hazır)
Şahsi fikrim şahsen vergi levhası ile şubeye gidip başvuru yap.
Is seninse yada ortaksan gerekli evraklar ile başvuru yap.
Minimum 15.000 TL ile başlarsın..

Mümkünse önce Findex risk puanı öğrenin.
En kolay EnPara verir.
6 ay maaş aldığım Garanti Bankası 1150puan az riskli olmama rağmen kart vermedi.
Iş bankasına gittim sadece ATM kartı için.
Sadece işyeri adresi vergi nosu ile maaşımın 4kati aldım.(14.450+4.250 ek hesap verdiler)
10 yıl önce IsBankasi ile icralık olmuştum.
Ona rağmen kartım+ek hesap herşeyi aldım.
Is seninse yada ortaksan gerekli evraklar ile başvuru yap.
Minimum 15.000 TL ile başlarsın..
Hocam kendi işyeriniz olduğu için mi maaşınızın 4 katı verdi yoksa çalıştığınız iş yerinin bilgilerini verdiğiniz için mi? Şunun için soruyorum 5000 TL lik kart kullanmaktayım Akbank tan. Arttırma istememe rağmen benden sürekli işyeri bilgilerimi, işyeri telefonumu vs istiyor.

Hocam kendi işyeriniz olduğu için mi maaşınızın 4 katı verdi yoksa çalıştığınız iş yerinin bilgilerini verdiğiniz için mi? Şunun için soruyorum 5000 TL lik kart kullanmaktayım Akbank tan. Arttırma istememe rağmen benden sürekli işyeri bilgilerimi, işyeri telefonumu vs istiyor.
Ben kargoda çalışan işciyim.
Yani verin vergi numarasını yükseltsinler.

Mümkünse önce findex risk puanı öğrenin.
En kolay Enpara verir.
6 ay maaş aldığım Garanti Bankası 1150PUAN az riskli olmama rağmen kart vermedi.
İş Bankası'na gittim sadece ATM kartı için.
Sadece iş yeri adresi vergi nosu ile maaşımın 4kati aldım.(14.450+4.250 ek hesap verdiler)
10 yıl önce İş Bankası ile icralık olmuştum.
Ona rağmen kartım+ek hesap her şeyi aldım.
Is seninse ya da ortaksan gerekli evraklar ile başvuru yap.
Minimum 15.000 TL ile başlarsın.

Ya hocam ben nakliyeci biriyim. Vergi numarası falan versem çıkar mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı