Kredi Kartı Önerisi

Saykopat

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
İyi sosyaller. Öncelikle konuyu nereye açacağım konusunda kararsız kaldığım için buraya açıyorum.
Herkes genlikle donanım önerisi falan ister ama ben bu donanımları taksitle almak için kredi kartı önerisi istiyorum. Kullandığınız kredi kartları hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.
Ben öğrenci olduğum için Bonus Genç kullanıyorum şu anda fakat 9 taksit imkanı sağlamıyor. Tek güzel yanı kart aidatı olmaması ve steam için bonus veriyor.
Yorumlarınızı bekliyorum.

American Express ve Visa kullaniyor idim... Limitleri oldukca yüksek (Aylik gelirinizie göre) ve cok menmun idim...
Hos son 6 senedir hic kredi karti kullanmadim... Ama kullandigim zamanlar cok menmundum diyeyim... :)

Kapitalizm karsiti bir tavir takindigim icin kredi karti kullanmiyorum artik... :)

Son düzenleme:
Herkesin bildiği gibi bankalar halkı sömürmek için vardır. Şu ana kadar 4 kredi kartı(axess, world, bonus, paraf) kullandım ve bu kartlardan sadece Axess ve World'ü önerebilirim. Hiç bir bankayı sevmesem de bunları önermek zorundayım. Önermemin sebebi ise şube, atm, telefon, ve internet bankacılığının iyi olması. Özellikle halkbank yani paraf karttan uzak durun.

Ben de World Card düşünüyordum şu an Bonusa borcum var ödedikten sonra kapattırıp World Carda geçerim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı