Kredi Kartı Olmadan Steam'den Alışveriş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama bildigim kadariyla henuz Steam destek vermiyor PayByMe'ye.

Hayır veriyor destek. Ödeme seçeneklerinden VİSA' yı seçersen kart numaranı girip satın alabiliyorsun. Bu kart sadece oyun almaya mı yarıyor yoksa başka sitelerden de VISA logolu ve destekli alışverişler yapabilir miyiz?

Ya yok daha yeni 2-3 gun once kayit oldum Technopat'a sirf kredi kartsiz Steam oyunu almak icin de tanimiyorum Recep Abi'yi. Hem yeni baktim Steam'e destekledigi kartlar arasinda goremedim. Ve tekrarliyorum Recep Abi lutfen yardim et eger etmeyeceksen de PaybyMe'yi nereden alabilirim?

Ya yok daha yeni 2-3 gun once kayit oldum Technopat'a sirf kredi kartsiz Steam oyunu almak icin de tanimiyorum Recep Abi'yi.Hem yeni baktim Steam'e destekledigi kartlar arasinda goremedim.Ve tekrarliyorum Recep Abi lutfen yardim et eger etmeyeceksen de PaybyMe'yi nereden alabilirim?

İnternetten?

Ya yok daha yeni 2-3 gun once kayit oldum Technopat'a sirf kredi kartsiz Steam oyunu almak icin de tanimiyorum Recep Abi'yi.Hem yeni baktim Steam'e destekledigi kartlar arasinda goremedim.Ve tekrarliyorum Recep Abi lutfen yardim et eger etmeyeceksen de PaybyMe'yi nereden alabilirim?

Gerçekten hiç okumamışsınız yazılanları. Recep abi'nin verdiği linki takip etsen kartı alabileceğin bir linke ulaşacaktın. Bu kadar mızmızlanıp, yardım diye söylenene kadar kartı sipariş versen, belki de şimdiye çoktan almıştın oyununu...

Kartı şuradan alabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı