Kredi kartı olmadan taksit yapma

selahattnsahman

Hectopat
Daha fazla  
Aradığım ödeme yönteminin Türkiye'de zor olduğunun farkındayım fakat anlatacağıma benzer birkaç ödeme yöntemi gördüğüm için bu konuyu açıyorum boş ve troll yorumlarda bulunmayın lütfen.
Belki bileniniz vardır, Klarna ile ödeme yöntemi bazı ülkelerde var ama maalesef ülkemizde bu yok. Klarna'nın ise yaptığı şu, herhangi bir siteden ödeme yapacağınız zaman Klarna seçeneğini seçince Klarna onu sizin yerinize ödüyor ve daha sonrasında siz Klarna'ya taksitli bir şekilde banka kartı üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz taksit seçeneğine göre fiyatlandırma üzerinden benim aradığımda buna benzer bir ödeme yöntemi Evkur, Mutluevim gibi sitelerde senetle alışverişte 4000TL olan laptop oluyor size 9000T. Ama banka veya böyle bir ödeme sistemi ile çalıştığınız zaman bu kadar yüksek faizler eklemiyor. Türkiye'de kullanabileceğimiz buna benzer bir ödeme yöntemi bileniniz veya bunun mantığında bunun gibi bana yardımcı olabilecek bir ödeme yöntemini bileniniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kartı ile tek çekim yapıldığında size SMS ile bilgi gelmekte. Belli miktarda faiz oranına göre 3 taksit civarında yapmaktalar. Ziraat ve Yapı Kredi bunu çok uyguluyor.

Ayrıca OdeaBank da anlaşmalı mağazalarda taksitle ürün vermekte. Bireysel olarak da krediye başvuru yapabilirsiniz.

Klarna'da belli oranda komisyon alıyor. Bu şekilde de benzer oranlar mevcut.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı