Kredi kartı tavsiyesi

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    32

PALGOW

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
Arkadaşlar ilk olarak passolig almak istiyorum fakat iki tane türü var. Biri normal vadesiz hesap, diğeri kredi kartı. Kredi kartına başvursam limitli kredi kartı verirler mi bana? (Not: Üni öğrencisiyim) ikincisi denizbank veya Garanti BBVA'dan Fenerbahçe bonus almak istiyorum. Üçüncüsü işbank maximum öğrenci kredi kartı. Hangisine başvurur isem kesin çıkar?

Arkadaşlar ilk olarak passolig almak istiyorum fakat iki tane türü var. Biri normal vadesiz hesap, diğeri kredi kartı. Kredi kartına başvursam limitli kredi kartı verirler mi bana? (Not: Üni öğrencisiyim) ikincisi denizbank veya Garanti BBVA'dan Fenerbahçe bonus almak istiyorum. Üçüncüsü işbank maximum öğrenci kredi kartı. Hangisine başvurur isem kesin çıkar?
İş Bankası Üniversite okuduğunuz için kartı verir bence. İş Bankasını deneyebilirsiniz.

Denizbank ve garanti öneririm. Neden diye sorarsanız limitleri çok yüksek ödeme konusunda size sıkıntı çıkartmıyorlar.

Passolig'in kredi kartından uzak dur. Anlaşmalı ATM'leri bile yok. Kart borcunu ödemek istiyorsun, 3-4 TL'de olsa komisyon ödüyorsun. Taksit konusunda en iyisi Yapı Kredi World.

Gelir beyan edemediğin için yasal limit sınırın 2000TL. Yazdığın kartlar arasında sana bu limiti verme şansı en yüksek kart İş Bankası.

Yeni konular

Geri
Yukarı