Kredi kartına para iadesi

Arkadaşlar ben güvenilir bir yerden 6.000 TL'ye bir bilgisayar aldım sonra o bilgisayarda sorunlar çıktı ben de iade ettim. Firmayı aradım dediler parayı yatırdık 10 gün beklemeniz lazım. Acaba böyle bir şey var mı bankayı arıyorum banka diyor ki bize gönderseler biz hemen aktarırız. Sizce firma bizi oyalıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben güvenilir bir yerden 6.000 TL'ye bir bilgisayar aldım sonra o bilgisayarda sorunlar çıktı ben de iade ettim. Firmayı aradım dediler parayı yatırdık 10 gün beklemeniz lazım. Acaba böyle bir şey var mı bankayı arıyorum banka diyor ki bize gönderseler biz hemen aktarırız. Sizce firma bizi oyalıyor mu?
Ben Amazon ile yaptığım alışverişi iade ettim. Bana 3 gün içinde yatıracakları söyledi. Gerçekten de 3 gün içinde hesaba yattı. Firmadan firmaya göre değişir. Yani bu bekleyiş firmaya kalmış. Banka ile bir işi yok.

evet geç yatıyor iade işlemlerinde

Bankanıza ve satın aldığınız firmaya göre bir hafta 10 güne kadar uzayabiliyor iade işlemi, içiniz rahat olsun.

Dostum hiç tasalanma. Bende qp bilişimden corsair marka klavye almıştım. Beğenmedim ve iade ettim. 4-5 gün içerisinde karta yattı para.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı