Kredi kartsız online alışveriş

Bilal Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Techonopatta açtığım ilk konu ve bu konuyu açmak için üye olmuş bulunuyorum. Öncelikle internetten 3000 TL değerinde Monster marka bir laptop almayı düşünüyorum. Küçük bir sıkıntı var ki onu alcak param nerdeyse hazır ama kredi kartı yok ve kullanabileceğim bir tanıdıgımda da yok zaten. Olanda kulalandırmaz.

Şimdi asıl sorum paypal kart diye bir şey duydum. Bunla işimi halledebilir miyim veya farklı bir yoldan nasıl halledeceğim bunu? Bir yardımcı olabilirseniz çok murlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
D&r veya Migros gibi yerlerden Inınal kart alıp, yine Migros veya Ptt' den para yükleyip alışveriş yapabilirsiniz. Kartın ücreti de 5 tl zaten sorun olmaz. :D

İninal Kartın limiti 5000 TL'ye yükseltilmiştir. Son kullanma tarihi süresine kadar her yıl karta 5000 TL yüklenebilmektedir.

Paypal Kart'ı tavsiye ederim, ininal karttan farkı, yatırdığın parayı aynı şekilde ATM'den geri çekebiliyorsun.
Onun dışında ikisi de 5000 TL limit ve MasterCard'ı destekliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı