Kredi kartsız taksitle telefon önerisi

Resull0

Decapat
Hepinize selam. iPhone 7 Plus'ım vardı maddi zorunluklardan dolayı sattım. Şimdi telefon almak istiyorum ama taksitle, kredi kartım yok. Türk Telekom ek faturaya telefon satıyor taksitle çok pahalı ama kredi kartsız taksitle telefon almak için başka çarem yok. Gm 20 buldum sizce GM20 alınır mı? Başka kredi kartsız telefon satan yer varsa önerir misiniz? (taksit bütçem en fazla 240 TL )

Hepinize selam. iPhone 7 Plus'ım vardı maddi zorunluklardan dolayı sattım. Şimdi telefon almak istiyorum ama taksitle, kredi kartım yok. Türk Telekom ek faturaya telefon satıyor taksitle çok pahalı ama kredi kartsız taksitle telefon almak için başka çarem yok. Gm 20 buldum sizce GM20 alınır mı? Başka kredi kartsız telefon satan yer varsa önerir misiniz? (taksit bütçem en fazla 240 TL )

Hocam taksitle satıyorlar ancak üzerine bir telefon parası daha vermek zorunda kalıyorsunuz. 2000 TL'lik telefon taksitle 3500 tllere geliyor.

GM20 bence alınmaz. İşlemcisi çok zayıf ayrıca kalitsiz malzeme kullanıyor. Ama GM20 dışında pek telefon bulamadım. Bulursam atarım.

Hocam taksitle satıyorlar ancak üzerine bir telefon parası daha vermek zorunda kalıyorsunuz. 2000 TL'lik telefon taksitle 3500 tllere geliyor.

GM20 bence alınmaz. İşlemcisi çok zayıf ayrıca kalitsiz malzeme kullanıyor. Ama GM20 dışında pek telefon bulamadım. Bulursam atarım.

Başka çarem yok başka kredi kartsız telefon satan yer varsa önerir misiniz?

Eğer sigortalı bir işte çalışıyorsan evkur falan olabilir, ama bayağı araştırma yapıyorlar, bir de fahiş satıyorlar biraz taksit olunca.

İşte çalışmıyorum.

GM 20 Pro önerir misiniz?

İşte çalışmıyorum.

GM 20 Pro önerir misiniz?

Hocam General Mobile'ın herhangi bir telefonunu asla almayın. Ne olursa olsun. Sizin gibi param yoktu,fiyat/performans aradım, özellikleri çok güzeldi deyip alan kişilerin %90'ı pişman. Telefonu yoğun kullanırsanız kesinlikle alınmaz. Eğer çok az kullanacaksanız ve şanslı iseniz 2 yıl kullanabilirsiniz. Eğer çok şanslı değil iseniz teknik servise vermek zorunda olacağınız bazı noktalar olur. Teknik servis elinde bekletir ve telefona dokunmadan geri gönderir ya da daha kötüsü kullanıcı hatası der ve ertesi gün geri gönderir.

Xiaomi bile bin kat daha iyidir, bana bunu söyleten General Mobile size neler yapmaz.

Hocam General Mobile'ın herhangi bir telefonunu asla almayın. ne olursa olsun. Sizin gibi param yoktu,fiyat/performans aradım, özellikleri çok güzeldi deyip alan kişilerin %90'ı pişman. Telefonu yoğun kullanırsanız kesinlikle alınmaz. Eğer çok az kullanacaksanız ve şanslı iseniz 2 yıl kullanabilirsiniz. Eğer çok şanslı değil iseniz teknik servise vermek zorunda olacağınız bazı noktalar olur. Teknik servis elinde bekletir ve telefona dokunmadan geri gönderir ya da daha kötüsü kullanıcı hatası der ve ertesi gün geri gönderir.

Xiaomi bile bin kat daha iyidir, bana bunu söyleten General Mobile size neler yapmaz.

Hocam haklısınız General Mobile kötü bir marka ama annem yoğun denebilecek bir kullanımda 5 yıl GM5 Plus kullandı. Şans işi.

Hocam haklısınız General Mobile kötü bir marka ama annem yoğun denebilecek bir kullanımda 5 yıl GM5 Plus kullandı. Şans işi.

Hocam o konuda haklısınız. Kuzenim de 5 yıl boyunca Discovery kullandı. Çok güzel telefondu lafım yok ama son çıkardıkları telefonlar Allah'a emanet şeklinde gidiyor.

Türk Telekom olması şart mı?
Değilse, işinizi göreceğini düşündüğüm bir telefon. 10TL aşıyor bütçeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı