Kredi miktarı taksitlendirilebilir mi?

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 almak istiyoruz ama çok taksit seçeneği olmuyor sanırsak. Kredi kartı ile tek çekim telefonu alıp o kredi miktarını taksitlendirebiliyor muyuz? Örneğin telefon 7300TL. Biz kredi kartıyla bunu peşin alıyoruz. Sonra aldığımız kartın uygulamasından bu 7300TL'yi taksitlendirebiliyor muyuz?

Yapabilmen lazim, Vatan`da Fibabanka kredisi ile yapiyorlardi hatta ama obur bankalar hakkinda net bir bilgim yok. Yine de yaparlar diye dusunuyorum belli bir faiz bindirerek.

Yapabilmen lazim, Vatan`da Fibabanka kredisi ile yapiyorlardi hatta ama obur bankalar hakkinda net bir bilgim yok. Yine de yaparlar diye dusunuyorum belli bir faiz bindirerek.

Hocam peki en düşük 6 taksit satan yerler var mı?
Hayır, telefon alırken yapamazsın. Esnaflardan almayı dene. Bazı zeka küpleri telefon fiyatına taksitle kılıf satıp kılıf alana telefon hediye ediyor.

Hocam peki telefonu en düşük 6 taksit satan yeler var mı? Alışveriş kredisi de olur.

Hocam peki en düşük 6 taksit satan yerler var mı?

Hocam peki telefonu en düşük 6 taksit satan yeler var mı? Alışveriş kredisi de olur.

Bilgim yok hocam, kesin yapan tek yer olarak Vatan`i biliyorum ama ustteki arkadas olmuyor demis. Bilgili arkadaslar daha iyi yardimci olur ben bos yere yanlis bilgi vermeyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı