Kredi puanlarınız nasıl?

RAZORONE

Hectopat
Daha fazla  
Bilenler bilir, Akbank, teb gibi bankalardan kredi puanınızı öğrenebiliyorsunuz. Yada findeks in kendi sitesinden (10TL ücreti var). Benim puanım 1537 idi siz baktırdınız mı? Puanınız nedir? (1900 son yanlış bilmiyorsam)

20201227_152112.jpg

0'dır herhalde :) Banka kartı dışında kullanmadım şuan üniversiteye hazırlanıyorum ama üniversite öğrencisi olmadığım için kartta çıkartmıyorlar.

0'Dır herhalde :) banka kartı dışında kullanmadım şu an üniversiteye hazırlanıyorum ama üniversite öğrencisi olmadığım için kartta çıkartmıyorlar.

3 Kere 5 binlik kredi cektim. Düzenli odedim. Şu an 15 k olmuş yapı kredi limitim 9200'u borç. Ama ödersem zamanında bayağı faydası olur. Üni gecen sene bitti yakından başlayıp uzaktan bitirdik. Ha bir de 26 k KYK kredisi var anlaşma yapmadığım için burada gözükmüyor o biraz düşürecek ilk baş puanı.

3 Kere 5 binlik kredi cektim. Düzenli odedim. Şu an 15 k olmuş yapı kredi limitim 9200'u borç. Ama ödersem zamanında bayağı faydası olur. Üni gecen sene bitti yakından başlayıp uzaktan bitirdik. Ha bir de 26 k KYK kredisi var anlaşma yapmadığım için burada gözükmüyor o biraz düşürecek ilk baş puanı.
Acaba şehir içinde KYK'ya başvurmadan okunabilir mi üniversite?

Yeni konular

Geri
Yukarı