Kripto alım-satımına %10 vergi gelecek!

Doğu'kan

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Neyin şartı Allah aşkında? Alacak ama körüterek almayacak. Ben de biliyorum alınması gerektiğini ama doğru yollarla alınmalı. Bir arabaya 3 araba parası ödemek mi doğru?
Ben sana doğruluğundan bahsetmedim. Sen direkt vergi alınmaz yazdın. Ne yazdığınızı bilip yazın bence.

fatihterim

Picopat
Neye değer verdiğiniz umrumda değil zaten de herkesin inancı, devleti vs. kendine özgüdür ve yargılanamaz. Dediğim o 3 araba vergisi vatandaşa gitmiyor veya yararı olmuyor anlamına geliyor dediğiniz. Olmasa da olur diyorsunuz da düzene dahil hepsi ve kademeli değişikler yapılabilir.
Al sana vergi nereye gidiyor kardeşim. Videoda gören de Almanya fethediliyor sanacak.
Ben sana doğruluğundan bahsetmedim. Sen direkt vergi alınmaz yazdın. Ne yazdığınızı bilip yazın bence.
Ben soymaktan kasıt vermiştim.

JonnNorth

Femtopat
Yer
USA
Yahu şu konuyu bu kadar uzatan beyaz partiye tapanları tebrik ediyorum.
(Ben oy kullanmıyorum. Boşuna kırmızı partili demeyin.)

Cengaver_06

Kilopat
Makaleler
6
Al sana vergi nereye gidiyor kardeşim. Videoda gören de Almanya fethediliyor sanacak.
Bu kadar anlamsız bir örnek gösterilmez gerçekten. Zaten diğer devletlerin cumhurbaşkanı, başbakanı ata biniyor, ülkeler arası seyahati şehirler arası otobüsle yapıyor.

Son olarak da devletin tüm sahip olduğu araba sayısını istediğiniz sayı ile çarpın ve bunun vergiden düşülüp herkese verdiği vergi oranında dağıldığını da düşünün. Yazık gerçekten 100-200 hatta 10 bin araba olsun. Bu miktarlar bir devlet için yok denecek bir para. Bunlar yüzünden refah seviyesi, adalet ve vergi karşılaştırması yapmayın.

Yukarı