Kripto daha ne kadar çakılacak?

Kriptolara sinirim ekran kartlarından kaynaklı yükselişten ötürü bunu sende biliyorsun.
Ayrıca ne üdüğü belirsiz bir para dediğiniz hayali işlere paramı yatırmam.
Yaşım 36 ve Türk borsasında kazandığımı ve garantili yer olduğunu borsada olanlar bilir. Cumartesi günü sağlam döktü milleti zararınız çok bunu biliyorsun değil mi?

Dediğin doğru. Zaten normal borsa sistemini daha çok severim. Sadece mining yaptığından ilgileniyorum. Ha hemen lanet okuma 1 tane RX 550 ile yapıyorum sadece.
Bu arada ekran kartlarının yükselmesinin tek sebebi miningciler değil. Fırsatçılar bunda önemli bir role sahip.

Ayrıca ne üdüğü belirsiz bir para dediğiniz hayali işlere paramı yatırmam.
Dolar'ın ne üdüğü belli mi? Peki Euro'nun? Onlar paranızın değerini korur sadece. En basitinden dolar 3 lirayken dolara yaptığın yatırıma (alabileceğin ürün aynıyken) dolar 14 lirayken de aynı paraya aynı ürünü alabiliyorsun. Paranız artmıyor. Lakin kripto arttıkça çoğu ürünün fiyatı artmıyor. Bu yüzden dolar yerine kriptoya yatırım yapmayı tercih ederim.

Dolar'ın ne üdüğü belli mi? Peki Euro'nun? Onlar paranızın değerini korur sadece. En basitinden dolar 3 lirayken dolara yaptığın yatırıma (alabileceğin ürün aynıyken) dolar 14 lirayken de aynı paraya aynı ürünü alabiliyorsun. Paranız artmıyor. Lakin kripto arttıkça çoğu ürünün fiyatı artmıyor. Bu yüzden dolar yerine kriptoya yatırım yapmayı tercih ederim.

Borsa denilen bir şey daha var bunu da unutma. Coinler yokken borsacılık vardı.

RVN kazıyorum ve yeni başladım, Binance'de 165,3RVN var, neye çevireyim? Kısa vadede kar beklentim var.
Canın neye istiyorsa ona çevir, hiç belli olmuyor düne kadar pek çok uzmanın 70'i geçmez dediği lazio 120'yi gördü birilerini zengin etti. Kimseyi dinleme içinden geldiği gibi yap.

Canın neye istiyorsa ona çevir, hiç belli olmuyor düne kadar pek çok uzmanın 70'i geçmez dediği lazio 120'yi gördü birilerini zengin etti. Kimseyi dinleme içinden geldiği gibi yap.
Açıkcası bilgim az ve güvenemiyorum, bu işte 20 günlük kazımı batırmak da var, ikiye katlamak da.
Bu arada minimum 200RVN lazımmış. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı