Kripto işine girilir mi?

ehosgeldi26

Decapat
Daha fazla  
Kripto işine girmeyi düşünüyorum. Zamanım var iyice araştırıp bu işe başlayabilirim. Aranızda bilgisi olan birisi tavsiye eder mi?

Ne yapcağına bağlı. Al sat yapacaksan 7/24 başında durmalı ekranları izlemelisin. Çünkü köpekbalıkları uyumuyor. Yatırdığın her kuruşun peşindeler. Eğer milleti dolandırabileceğim kripto takas sitesi açacam 4 ay sonra tüm parayı alıp kaçacağım token yapacağım diyorsan tam ülkesindesin!

Resmen dalga geçiyorlar, aylardır içerdeyim. İlk fırsatta bırakmayı düşünüyorum.

Zamanla araştırmayla grafik okumayla bi yere kadar gidiyo. Geçen bi coin %100 değer kaybetti ne grafik okuma kaldı ne al sat bilgisi. Öğrenseniz bile piyasadaki çöküşleri asla tahmin edemezsiniz. Yüksek parayı altın dolar gayrimenkul hisse senedi vb yatırın geri kalan gidiceğinden üzülmiceğiniz paraları kriptoda riske edebilirsiniz.

Ben bir miktar para ile başlayıp en azından mining yapacak bir sistem çıkarana kadar kripto ile uğraşanı gördüm. Yeterli para olduktan sonra mininge geçiyorlar genelde, ben olsam ben de öyle yapardım sanırım.

Zamanla araştırmayla grafik okumayla bi yere kadar gidiyo. Geçen bi coin %100 değer kaybetti ne grafik okuma kaldı ne al sat bilgisi. Öğrenseniz bile piyasadaki çöküşleri asla tahmin edemezsiniz. Yüksek parayı altın dolar gayrimenkul hisse senedi vb yatırın geri kalan gidiceğinden üzülmiceğiniz paraları kriptoda riske edebilirsiniz.
Kesinlikle katılıyorum.
Kripto işine gireceksen o işte VIP olacaksın ne olduğu belli olmayan işler çok sıkıntılı.
Şu zamanda grafik kontrolü bile çok gereksiz.
Tamamen kripto üreticisiyle iş birliği içinde olman gerekiyor gibi bir şey. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı