Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

mcs1691

Femtopat
Merhaba. Sormak istediğim bir soru var. Kart eğer hasar görürse garanti içi onarımı kabul oluyor mu?

Yeni sistem aldım. Alışverişi yaparken mining yapılan kartlar garanti kapsamının dışında kalmaktadır şeklinde uyarı aldım. Yani evet garanti kapsamı dışına çıkabiliyor.

KS
soruicingeldim01
Makaleler
1
Yer
Akdeniz Bölgesi
Hangi subreddit tavsiye ediyorsunuz? Ayrica ben bu konusmalarin arasinda dun gece cerezlik odememi de almisim :p

MSI Afterburner ile oynasiyorum su anda, bakalim mh/s suresini nasil maksimum seviyeye cikarabilirim.

Bu arada 2 ekran karti'ni ayni anda kullanmak icin ozel bir sey yapmak gerekiyor mu?
Ödeme saat kaçta ve kaç ETH'de yapıldı peki?
Hangi subreddit tavsiye ediyorsunuz? Ayrica ben bu konusmalarin arasinda dun gece cerezlik odememi de almisim :p

MSI Afterburner ile oynasiyorum su anda, bakalim mh/s suresini nasil maksimum seviyeye cikarabilirim.

Bu arada 2 ekran karti'ni ayni anda kullanmak icin ozel bir sey yapmak gerekiyor mu?
Hocam özellikle bir subreddite bakmıyorum. Problem ya da öğrenmeme gereken şey neyse ingilizce yazıp sonuna "reddit" yazıyorum. Sonrada çıkan tüm sayfalara girip hepsini okuyorum.

flayzeraynx

Picopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Ödeme saat kaçta ve kaç ETH'de yapıldı peki?
saat 00:17'de gelmis mail

Hocam özellikle bir subreddite bakmıyorum. Problem ya da öğrenmeme gereken şey neyse ingilizce yazıp sonuna "reddit" yazıyorum. Sonrada çıkan tüm sayfalara girip hepsini okuyorum.
Screen Shot 2021-01-26 at 15.24.10.png

KS
soruicingeldim01
Makaleler
1
Yer
Akdeniz Bölgesi
Ben şanssız herifin tekiyim ya. Saat 11 sularında voltajdan dolayı sanırım program çökmüş. 0.0999'da kalmış 0.01 olamamış... Şu anda da 0.01 oldu ama 24 saatte bir saat 13.00'da ödeme yapıldığı için (13.30'da uyandım) bugün alamadım parayı. Şaka gibi.

flayzeraynx

Picopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Neyse, paraniz iceride kalmaz nasil olsa :)
Ben şanssız herifin tekiyim ya. Saat 11 sularında voltajdan dolayı sanırım program çökmüş. 0.0999'da kalmış 0.01 olamamış... Şu anda da 0.01 oldu ama 24 saatte bir saat 13.00'da ödeme yapıldığı için (13.30'da uyandım) bugün alamadım parayı. Şaka gibi.
Bugun kargolar geldi, 1080'i de 2080ti'in yanina taktim. Simdi tek bir karti dedicated olarak nasil mining icin atayacagimi bulmam gerekiyor.

KS
soruicingeldim01
Makaleler
1
Yer
Akdeniz Bölgesi
Neyse, paraniz iceride kalmaz nasil olsa :)

Bugun kargolar geldi, 1080'i de 2080ti'in yanina taktim. Simdi tek bir karti dedicated olarak nasil mining icin atayacagimi bulmam gerekiyor.
İlgili discord gruplarına girebilirsiniz ya da konu açabilirsiniz. Hiçbir fikrim yok 2.kart konusunda. Hem ben de öğrenmiş olurum.

KS
soruicingeldim01
Makaleler
1
Yer
Akdeniz Bölgesi
Hocam Discord'unuz var mı?
Var fakat mining işinin detaylarına hakim değilim. Yüksek ihtimalle size yardımcı olamam. 2 ekran kartı takmayı bile bilmiyorum. Herhangi bir sorunuz varsa buradan sorabilirsiniz. Konu kâr-zarar hesaplamasıysa yardımcı olacak linkleri de atabilirim.

Aykut bey abi

Picopat
Yer
Dünya
Var fakat mining işinin detaylarına hakim değilim. Yüksek ihtimalle size yardımcı olamam. 2 ekran kartı takmayı bile bilmiyorum. Herhangi bir sorunuz varsa buradan sorabilirsiniz. Konu kâr-zarar hesaplamasıysa yardımcı olacak linkleri de atabilirim.

Farz edelim ki 41 tane RTX 3080 var aylık getirisi ne olur?

Yukarı