Kripto madenciliği hakkında yanlış bilinenler ve 48 saatlik deneme sonuçları

Geçen aya kıyasla gelirler %50 düştü, düşmeye devam etmesi iyi olur. Mining yapan sayısı arttıkça ve BTC ve ETC yükselmedikçe düşmeye devam eder.

Arkadaşlar GTX 1060 ve RTX 3070 ile ethereum kasıyorum PhoenixMiner üzerinden. Oyun oynamak istediğimde RTX 3070 in miningini nasıl deaktif ederim? 1060 devam etsin istiyorum. Bir videoda görmüştüm ama videoyu bulamadım, bilen var mı?

Arkadaşlar mining ile para nasıl kazanılıyor? Yani diyelim aylık xxx kazandınız. Peki bu parayı veren kişilerin çıkarı, kazancı nedir?

Arkadaşlar mining ile para nasıl kazanılıyor? Yani diyelim aylık xxx kazandınız. Peki bu parayı veren kişilerin çıkarı, kazancı nedir?
Siz çok kaba bir tabir ile kripto paralar yaratıyorsunuz. Daha sonra bu paraları borsada satıyorsunuz olay bundan ibaret. Gerçek hayata altın madeninden altın çıkartıp borsada satmak gibi aynı mantık üzerine kurulu.

@Satanay Mining'e başlamak için adımları yazar mısın? Bu gece gece başlamayı düşünüyorum hangi programı kuracağım konusunda karar veremedim.

BIOS mod yapılmasıda gerekir post linki bırakıyorum oradan bak BIOS mod için.
Gerekli tüm programlar sadece (BIOS mod için değil) Phoenix miner(AMD için), MSI Afterburner, polaris BIOS editor, ATI flash, techpowerupgpu-Z ve Radeon'dan bilgi işlem modu içinde Radeon Software lazım o da bu şekilde: Radeon Software--> ayarlar--> ekran kartları--> gelişmiş--> GPU iş yükü--> bilgi işlem modunu açınız.

BIOS mod yapılmasıda gerekir post linki bırakıyorum oradan bak BIOS mod için.
Gerekli tüm programlar sadece (BIOS mod için değil) Phoenix miner(AMD için), MSI Afterburner, polaris BIOS editor, ATI flash, techpowerupgpu-Z ve Radeon'dan bilgi işlem modu içinde Radeon Software lazım o da bu şekilde: Radeon Software--> ayarlar--> ekran kartları--> gelişmiş--> GPU iş yükü--> bilgi işlem modunu açınız.
BIOS modlamayacağım, mining için gereken adımları yazabilir misin? Hangi havuzu, hangi programı indireceğim sonrası falan.

Eki Görüntüle 891595

Hocam benim ekran kartı bu 28-29 hashrate alıyorum. Önerin var mı? Binancepoolda kazıyorum. Phoenix kullanıyorum.program 125 watt çektiğini gösteriyor. arada düşüyor diyor ama yeniden yükseliyor.
ben msi 1660 super ile binancepoolda ilk gün( 24 saat değil) 0.00064672 ETH kazdım. 2. ödemde gerçekte ne kazacağını göreceğim. phoenix kullanıyorum. bir abinin dediğine göre sanırım o biraz düşük kastırıyor. 24 saatte ne verecek bakalım. ethermine biraz daha fazla veriyormuş gibi sanıyorum ama uzun süre bekleyemem. Keşke "6 günlük solo rx590 8 gb etherum mining sonuçları" sayfasının sahibi gibi en azından olabilse. yardımlaşmak çok güzel.
aşağıdaki resmi yorumlar mısnız? dalgalanma normal mi?
Eki Görüntüle 891624
Benim kartta ve ayarlar bu, güç 80 Watt.
Eth.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı