Kripto para işi kolay mı?

Kehriban

Picopat
Katılım
12 Ağustos 2021
Mesajlar
323
Merhaba. Kripto para işine girmek istiyorum. YouTube'dan hangi kanalları izlememi tavsiye edersiniz? Hangi kripto parayı alayım? Al/sat kolay gibi gözüküyor gerçekten öyle mi? Zarar etme durumu var mı?

Eğer paranızı gözden çıkarıp bu riske girdiyseniz düşük miktarlarla başlangıç yapabilirsiniz. YouTube kanalı olarak Coin Mühendisi önerimdir.
 

Pikachu.34

Kilopat
Katılım
14 Temmuz 2015
Mesajlar
2.981
Makaleler
4
Çözümler
11
Yer
İstanbul
İyi ve iyice araştırın derim. Sonrasında da girerseniz, tabi sizin kararınızdır, küçük rakamlar ile al-sat yaparak işin mantığını öğrenmeniz iyi olur. Yerli borsaları da çok önermiyorum, çünkü hacim küçük, ani düşüş ve yukselislerde her ne hikmetse server çöktü, yağmur yağdı vb gibi al-sat yapamıyorsunuz. Bu ve benzer sebeplerle yerli borsalara TL yatırıp, transfer ücreti az olan ( örnek BTT ) coin alıp, Binance borsasına gönderip orada al-sat yapabilirsiniz. Hem coin fazla hem de hacim.
Asla yatırım tavsiyesi değildir, kendi fikirlerimi sundum. Yapacağınız işlemlerden kar zarar tamamen sizin sorumluluğunuzadır.
 
KS
KS
Eriqa

Eriqa

Centipat
Katılım
5 Ağustos 2020
Mesajlar
243
Yer
İzmir
İyi ve iyice araştırın derim. Sonrasında da girerseniz, tabii sizin kararınızdır, küçük rakamlar ile al-sat yaparak işin mantığını öğrenmeniz iyi olur. Yerli borsaları da çok önermiyorum, çünkü hacim küçük, ani düşüş ve yukselislerde her ne hikmetse server çöktü, yağmur yağdı vb gibi al-sat yapamıyorsunuz. Bu ve benzer sebeplerle yerli borsalara TL yatırıp, transfer ücreti az olan ( örnek BTT ) coin alıp, Binance borsasına gönderip orada al-sat yapabilirsiniz. Hem coin fazla hem de hacim.
Asla yatırım tavsiyesi değildir, kendi fikirlerimi sundum. Yapacağınız işlemlerden kar zarar tamamen sizin sorumluluğunuzadır.

Mesela ne kadar çok araştırmak gerekiyor onu anlamadım. Şu an araştırma içerisindeyim. Amacım çok yüksek kazançlar elde etmek değil zaten. İlk başta 400-500 TL kâr etsem bile iyi olur.
 

SwezLy

Hectopat
Katılım
25 Eylül 2018
Mesajlar
179
Çözümler
1
Unutmayın bu oyunda oyuncuların %95i batıyor %5'lik klasman riskini kontrol edne gerekirse nakite geçmeyi bilen tarafdır. Açgözlüyseniz, Sabırsızsanız hiç bulaşmayın derim.
 

Yeni konular

Yukarı