Kripto paraya giriş

Ben 6 ay kazana kazana, daha çok bata bata artık iyice öğrendim analizler vs.
artık sürekli kazanacağım bir taktik buldum fakat sabır gerektiriyor.
Mesela en son güzel 3000TL kazanmıştım şu an elimde 800TL kaldı :D
pes etmem ben paramın son kuruşuna kadar devam edeceğim ve sonunda kazanıcam.

@Kaan g. sabır sabır sabır zamanla alışırsınız hocam 3 aydır kripto ortamındayım öğrendik kaptık bir şeyler uzun süre bekleteceğim bazı coinleri çünkü geleceği var dijital paranın yani kriptonun

@RSK06 İnvesting den takip ediyorum coincapmarketten takip ediyorum telegram instagram facebook gibi sosyal medya ağlarından bazı sayfaları takip ediyorum Kriptoteknik gibi fenomenler derken youtube kanalları diyorsanız hiç bakmıyorum zaten şu dönemde ne analiz ne grafik ne yorum kaldı biraz Allaha emanet gidiyor denebilir önceden daha fazla kazandırıyormuş şimdi ben biraz bekleteceğim coinleri kendime bir liste yaptım

@RSK06 investingden takip ediyorum coincapmarketten takip ediyorum Telegram Instagram Facebook gibi sosyal medya ağlarından bazı sayfaları takip ediyorum kriptoteknik gibi fenomenler derken YouTube kanalları diyorsanız hiç bakmıyorum zaten şu dönemde ne analiz ne grafik ne yorum kaldı biraz Allah'a emanet gidiyor denebilir önceden daha fazla kazandırıyormuş şimdi ben biraz bekleteceğim coinleri kendime bir liste yaptım.

Analizler ve grafikler hala çok iş yapıyor benim bulduğum bir analizci var bilinmiyor hiç helal olsun iyi kazanıyor ben de başladım analizlere zaten.

Login • Instagram bu sayfayı size önerebilirim burayı takip ediyorum ağırlıkla tüm analizleri tutuyor ve öğretiyor da...Hikayesinde paylaştıklarına özellikle bakın derim 3 aydır %75 oranında dedikleri çıkıyor diyebilirim ciddiyim 3 ayda çoğu kez bildi

Yeni konular

Geri
Yukarı