Kriz mi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Halit70

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ne oluyor yine arkadaşlar işler tamamen bitme noktasına geldi, fabrika 370 kişi çıkardı. Organizede tamamen bir sessizlik var. Ne zaman düzelir sizce?

Bi 15 senesi var benim gözümde. Aslında bi umut ışığı görüyorum son 6 gündür. Ama çok çok düşük bir ihtimal. O umut ışığı parlarsa minimum 5 yıl, sönerse 15-20 yıl.
Asrın liderine sormak lazım.
Geri al hocam başın belaya girecek, önceki güzeldi 😉
Asrın liderine sormak lazım.
Bu arada hocam sormadan edemeyeceğim, o sisteme o ekipmanlar biraz darboğaz yapacak şekilde olmamış mı? 😄 Çekilişlerle felan mı kazandınız hepsini ? 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne oluyor yine arkadaşlar işler tamamen bitme noktasına geldi, fabrika 370 kişi çıkardı. Organizede tamamen bir sessizlik var. Ne zaman düzelir sizce?
Gelecekteki cumhurbaşkanlığı seçiminde Ekrem İmamoğlu'nun veya Muharrem İnce'nin kazanmasıyla düzelicek.

İşsizlik %10'dan %14'e gelmiş. İşsizlik %40 artmış hala kriz mi var diye soruyorsunuz anlamıyorum bazen...

Kaldı ki yukarıda belirttiğim sayılar gerçeği bile yansıtmıyor.

Bu arada hocam sormadan edemeyeceğim, o sisteme o ekipmanlar biraz darboğaz yapacak şekilde olmamış mı? 😄 Çekilişlerle felan mı kazandınız hepsini ? 😀
Vallaha ekipmana verdiğim parayı ekran kartına versem RTX 2060 alırmışım😀 Ben mouse ve kulaklığı alırken laptop kullanıyordum yani yükseltme imkanı yoktu. Laptopun ekran kartı yanınca yok fiyatına satıp kasa topladım, bir de klavye indirimde olunca🙃
Geri al hocam başın belaya girecek, önceki güzeldi 😉
Ahahaha alıntıyı düzenle de ordan ifşalanmayalım😇

Kriz yok, hıyar var. ''Yen'' mi?

X4rC7K.jpg

Yok mu sence? @TÇB hocam Muharrem İnce'den o kadar ümitliydim ki... Kaybedince inanılmaz üzüldüm. Hatta inanamadım, gece boyu bekledim. Ama Muharrem İnce kazanmıştı. Bakmayın bir haltlar oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı